Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ellopták a táskámat minden...

Ha ellopták a táskámat minden iratommal (útlevél, anyakönyvi kivonat, jogosítvány, személyi igazolvány, taj kártya, lakcímkártya, bankkártya), akkor hogy tudom "bizonyítani", hogy ki vagyok?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben az önkormányzat csak elhiszi, hogy az a nevem, születési dátumom, amit mondok?
2013. febr. 19. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen más iratod nincs, amivel bizonyítani tudod? Anyakönyvi kivonatot minek hordod magadnál? Na mindegy, szerintem egyébként eltudod intézni. Bár lehet, hogy kell majd a rendőrségi jegyzőkönyv. Úgyhogy menj el szépen és jelentsd a lopást.
2013. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak akad otthon hivatalos iratod,bankkivonat,nevedre érkező bármilyen hivatalos irat,lejárt igazolvány,stb.


Első körben rendőrség,bejelenteni hogy ellopták,mert ha visszaélnek vele,téged büntetnek meg.


Ők adnak igazolást hogy jelentetted,azal mehetsz az önkormányzathoz.

2013. febr. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bemondásra nem hisznek el semmit.Miért is tennék?

Első körben rendőrség,feljelentés,és a jegyzőkönyvvel tudsz elindulni bármerre is.

2013. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Anyakönyvi kivonat azért volt nálam, mert délután mentünk volna az anyakönyvvezetőhöz esküvőre bejelentkezni.

2013. febr. 22. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy lopták el?

Hol történt?

Voltatok a rendőrségen?

2014. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp jelentsd be a rendőrségen-

Ja meg persze tiltasd le gyorsan a bankkártád

2014. jan. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!