Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hangyák a lakásban. Hogyan...

Hangyák a lakásban. Hogyan tudnám őket kiirtani?

Figyelt kérdés
Kerestem,hogy hol jönnek be,de fogalmam sincs.

2013. febr. 20. 19:17
 1/3 anonim válasza:
Nekem is voltak a szobámban, én vettem egy ilyen kis hangyaírtó szert. Ez az egész egy olyan kis dobozka amibe vegyszerezett morzsák vannak, ha megeszik belehalnak, ebből vegyél vagy 3-4 darabot és rakd le a lakásban azokra a helyekre ahol a legtöbbször láttad őket. :P Egyébként ezeket külömböző boltokban lehet kapni, én egy vegyesboltban találtam a légyírtószerek között :D
2013. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit az előző írt valóban az a legjobb jelenleg.

Lassan ható méreg van benne, elkezdik széthordani királynőnek és a többieknek, miután mindenki jól lakot, utánna szépen elalszanak, és nem kelnek fel.

[link]


Hatásfoka leginkább tőled függ, végig kell nézned ahogy mászkálnak, de nem szabad megölnöd őket, mivel akkor nem tudják a mérget elvinni a pajtásainak.

2013. márc. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hangyairtóval
2013. jún. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!