Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap A Sparban vásároltam...

Tegnap A Sparban vásároltam 8700 FT-ért, de mikor távoztam fizetés után kiderűlt, hogy a kosárban maradt 1 DB olajos hal aminek az ára 219FT volt és azt nem fizettem ki. A biztonsági örök felvették az adatokat, hogy feljelentenek. Mire számithatok?

Figyelt kérdés

Soha nem volt dolgom a hatóságokkal. Rendőri intézkedés nem volt.

És ha esetleg itéletet kapok utána nem kaphatok fedhetetlen erkölcsit?



#bolti kisösszegű lopás #következmények mik lehetnek
2013. febr. 22. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Ez most komoly???? Biztos ott küldtem volna el őket a sunyi p.csba! Ők hibáznak és Te vagy érte a felelős???? Miért nem vette észre a pénztáros? Mire fel jelentenek fel? Vissza adtad a halat nem? Húúú de mérges lettem........
2013. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
219-ft-ért nem hiszem hogy emiatt az erölcsid nem lesz tiszta
2013. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Biztos odacsaptam volna nekik, hogy b@sszák meg a halukat.A pénztáros nem vette észre, nem te vagy köteles erre figyelni.Azonnal panaszkönyvet kellett volna kérni és beleírni az esetet.
2013. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Természetesen a halat vissza vették, és a jegyzökönyvbe amiből nem is kaptam példányt mert az szerintük nekem nem jár azt írták bele, hogy a A LOPÁSI KÁR MEGTÉRŰLT.
2013. febr. 22. 10:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1.Járt volna neked példány belőle.

2.Azért oldották meg így, mert kapcsoltak, hogy ők voltak bunkók és nem akarták, hogy ennek nyoma maradjon és még nekik legyen káruk belőle.

2013. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ügy lesz belőle, Te is tegyél ellenük feljelentést, jogszerűtlen eljárásért!
2013. febr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
8700 forintot otthagysz náluk és még ők ilyen taplók a vásárlóval? biztos nem adtam volna neki oda semmilyen igazolványt, meg sparba se megyek többet. hívja csak a rendőrt, amilyen a mai helyzet biztos ki is jöttek volna mert kőkemény 220 forintról van szó. aki meg milliókat lop, sikkaszt annak nincs ilyen gondja.
2013. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lett belőle valami?
2015. nov. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!