Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek (a spanomról és...

Elpoint kérdése:

Mit tegyek (a spanomról és rólam van szó)?

Figyelt kérdés

az van,hogy elváltak a szüleim régen és apámnak az élettársának van egy gyereke 2 ével idősebb ő 95-ös én 97-es

és legjobb barátok lettünk de mikor elballagott a suliból megváltozott jó tudom a közép suli megváltoztatja az embert de mégis felsőbrendűnek okosabbnak hiszi magát bár ez eddig is így volt így csak a színészkedés és szavalás maradt meg nekem és állandóan az orrom alá dörgöli szolidan h pl hó elején megjött az ösztöndíja mert és asztalforgácsolónak készül én meg közgazdász szakon végzek

de sajnos ő az egyetlen barátom nem vagyok szép bár az osztársaim jobb barátaim lassacskán ők messze laknak és most már nem csak az eredményeivel dicsekszik hanem azzal,

hogy 1-3 havonta van csaja és apám egész életembe bas**** a fejemre de az elmúlt 9-hónapba elkezdett velem foglalkozni és szerintem egy fiúnak nincs jobb mintha az apjával/spanjaival/barátnőjével tölthet egy programot nem arról beszélek h a nevelt gyereke ne töltsön időt a barátnőjével ezt én nem dönthetem el csak ő a legjobb barátom a barátnője 1x lesmárolta a sulijába 1 srác és szünetet kért a spanomtól eltelt 1-2 hónap a csajt dobta a palija és visszajött hozzá az én spanomhoz és a spanom végig ott van apámnál apám meg csak a nyáron tavasszal kimozdulós fajta és panelba laknak ha megint nem láthatom a saját apámat akit szeretek tisztelek és nem tölthetek el egy röppke jó szabadidőt a spanommal és anyám palija is folyton ittvan én minden hétvégén egyik roknhoz másik rokonhoz megyek és énis ember vagyok látom hogy ők is unnak engem anyám palijának is vannak gyerekeji meg a pali együtt él a feleségével de nem szeretik egymást... kellemetlen dolog a panel 2.emeletének egyik szobájába eltölteni 1 napot belefogok őrülni kérek tanácsokat :D


2013. febr. 22. 15:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!