Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem engedélyezik a...

Miért nem engedélyezik a Google-nak Budapest utcáinak fotózását (Street View), ha a NORC-nak engedték?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Már megvan az engedély, sok évig tartott, de jóváhagyta az adatvédelmi biztos.
2013. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én ezt jól tudom, de miért kellett ez a hercehurca, ha a NORC-nak egyből engedték?
2013. febr. 22. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
"Fú, Google öcsém, vágod, mennyi zsé!"
2013. febr. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le van írva hogy miért nem engedték, mert nem tudni mire használja és hogy tárolja és ki fér hozzá a nagy felbontású képekhez, nem beszélve a "véletlenül" lesniffelt wifi hálózatokról és az azokról gyűjtött adatokról. Amúgy ma elindult a street view Budapesten.
2013. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xyasdd válasza:
ELindult igenám nade hol érhetem el hogyan kell használni? kb 5 perc szenvedésembe került rákeresek erre az a kumjungi zászlós tábor jelenik meg... kezelhetetlen érthetetlen használhattlan az egész ahogy van. Majd index en olvasva irták hogy a maps bol inditható el....(elötte persze átnéztem tüzetesen van e "streetview" fülecske de nemvolt....) majd a sárga bábu a nagyitásnál oda kell huzni amit megaakrsz nézni... ennyi ennél komplikáltabra nem is lehetett volna csinálni gondolom az az oka mert nem akarták hogy egyböl egész magyarország lefárassza a szervert az elsö pár héten...
2013. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xyasdd válasza:
Amugy szerintem a norcnak engedélye sincs erre az egészre,ugy mint a kinai mp3 lejáccok azért is olcsók mert nem fizették be mp3mak utáni jogdijat.
2013. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert a Norc román székhelyű, más adatvédelmi szabályozás vonatkozik rá.
2014. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!