Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországból várok a számlám...

320d136 kérdése:

Németországból várok a számlámra eurót kedden már megkaptam az értesítőt hogy küldik nincs rajta hogy hány napon belül de szombat van és még nem kaptam meg valaki tud erről valamit hogy mikorra várhatom?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A bank biztosan ül rajta 1-2 napot , mire az összeget jóvá írják a számládra .

Tegyük fel , hogy hétfőn elutalják a pénz a bankodnak , az csak kedden , vagy szerdán fogod , megkapni a számládra .


De, hogy pontosan , mikor kapod , meg , ahoz kéne tudni , hogy mikor utalják a pénzt .

2013. febr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen ezt nem tudom hogy elutalták-e már mert kedden küldek egy papírt miszerint bármikor rajta lehet mostantól de lassan 5nap telt el de semmi..:|
2013. febr. 23. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!