Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebook-on regisztráltam...

Andiii22 kérdése:

Facebook-on regisztráltam újból és a harmadik lépésnél kéri a jelszavamat a freemail-emét, és hiába beirom azt irja hogy rossz jelszó pedig jól irom be a jelszavamat. Mit kell oda beirni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 10:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Kapcsolat importálási hiba.ezt irja most :(
2013. febr. 25. 10:46
 2/8 anonim válasza:
Azt a jelszót kéri amit megadtál mikor regisztráltál nem a freemail jelszava kell neki.
2013. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az aranyos, hogy a leveleződ jelszavát akarod kiadni valahová :)
2013. febr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kapcsolat importálási hiba.ezt irja hiába beirom
2013. febr. 25. 11:46
 5/8 A kérdező kommentje:

ezt kéri a 3.lépésnél

E-mail címed:

E-mail jelszó:

2013. febr. 25. 11:53
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos, hogy jó helyen jársz, és nem valami adatlopó álface-oldalon? ... régen regisztráltam, de nem lennék ott, ha a levelezőm jelszavát kérte volna (volt már olyan oldal, nem is regisztráltam)
2013. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó helyen járok a facbook oldalán regisztem
2013. febr. 25. 12:31
 8/8 anonim válasza:
Nekem nincs facebookom, de tudom, hogy a hivatalos facebook oldal URL-címe így néz ki: [link] Aminek https-sel kezdődik az URL címe, az biztonságos oldal. Valamint figyelj oda az URL-ben a megtévesztő karakterekre is. Például az o-t könnyen össze lehet keverni a 0-val, ha az ember nem elég figyelmes, és máris megvan a baj. Ha ezekre odafigyelsz, nem lesz semmi gond. Remélem, segítettem.
2013. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!