Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek a netes szerelemben?

Hisztek a netes szerelemben?

Figyelt kérdés
2013. febr. 25. 19:59
 1/9 hahahanna válasza:
Nem dehogy...
2013. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig nekem régen volt egy, akit azóta sem tudtam elfelejteni. Még a barátom mellett sem, amíg volt.
2013. febr. 25. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vagy 4, de tönkre mentek, megcsalt, stb.. mivel távol van fogalmad sincs róla miket csinál, stb.. Jó hát ha szereted megbízol benne..de írni bármit tud vagy mondani, de úgy gondolom mindenki megérdemel még 1 esélyt, de sajnos nem a netesel.. elözö voltam
2013. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom! Ez így igaz! Meg nem is érdemes ilyenen agyalni, meg pazarolni rá gondolatot! Nem is vagyok ezen leragadva, mert tudom, hogy soha az életben nem fogom látni, és közöm sem lesz hozzá, de mégis gyakran eszembe jut. Amikor még volt barátom, akkor nem jutott gyakran eszembe, de mióta nincsen, azon is elgondolkodtam, hogy őt jobban szerettem-e mint azt az ismeretlen netest, mert ő vele még életemben nem is találkoztam személyesen, de sokáig tartottuk a kapcsolatot nap szinten. hülyeség, mert ha magam is belegondolok nem is lehet szeretni egy olyan embert akit életemben nem is láttam, de úgy érzem mégis, mert valamiért csak eszembe van még mindig. Lehet azért mert a való életben nem volt szerencsém olyanhoz ,aki viszont szeretett volna, és ilyennel telik el az életemből idő, hogy olyanra pazarolok gondolatot, aki nem is része az életemnek és soha nem is lesz. Csak a képzelet világában van szerelmem:) A távolság elválasztott:( Talán ha most is lenne valakim, nem lennének ilyen buta gondolataim:)
2013. febr. 25. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:

Hiszek, létezik.

Ha a párod a szomszédba lakna, akkor is megcsalhatna. Tisztességes kapcsolat mellett ilyen nem fordul elő.

Az mondjuk fura, hogy sosem láttad. Csak személyesen nem vagy fényképet sem kaptál róla?

2013. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
képen láttam csak
2013. febr. 26. 07:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia. Miert ne lehetne a netes szerelemben/hazassagban hinni?

En is neten ismertem meg kesobbi felesegemet.

Az eletben ugyanugy - es semmivel kevesbe - hazudhatnak magukrol az emberek mint a neten.

2013. febr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Milyen kár, hogy most elválnak útjaitok:(
2013. febr. 26. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!