Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki meg akar...

Van egy lány, aki meg akar verni, mert állítólag flörtölök meg írogatok a pasijának, de ez nem igaz, mert másba vagyok szerelmes, és ma is rám jöttek vagy 10-en. Nem bírom ezt idegileg! Mit tegyek? Lassan tönkre megyek teljesen. (Lány 14 év. )

Figyelt kérdés

Már öngyilkos akarok lenni miattuk! :(

(bunkókne!:/)



2013. febr. 26. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne! Öngyilkosságon ne is gondolkodj! Mondd meg a lánynak higgadtan, hogy nem te voltál és ha nem hiszi el, akkor is tudod, hogy ez nem igaz. Esetleg kérdezd meg, hogy honnan veszi, hogy te írogatsz neki. Ha az ügyet higgadtan kezeled és látszik rajtad, hogy biztos vagy a válaszodban, akkor biztos rájön, hogy ő a hülye. Egyébként megmondanád (ha nem titkos) hogy az a lány mégis mennyi idős?? Mert ha azzal fenyeget, hogy megver.. akkor nem igazán tudom elképzelni, hogy nálad idősebb legyen. (Már bocs, nem úgy gondoltam. )
2013. febr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14 mint en. Ma probaltam higgadtan megbeszelni meg is beszeltuk, ettol fuggetlen reggel var a sulim elott es megver.. Ma is ramuszitott egy lanyt csak elkerultuk egymast.:(( nembirom.
2013. febr. 27. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:
ha fenyeget és embereket küldözget rád, akkor ez egyértelműen rendőrségi ügy. legalább a szüleidnek szólj, ezt egyedül ne is próbáld megoldani. rengeteg kegyetlenség szorult az emberekbe, gondolom ezt sajnos tudod. Keress felnőtti segítséget. Ha debreceni vagy akkor meg írj nekem,mert én is az vagyok, és kerítek valakit aki segíthet. a másik gondolatom,. mivel már az öngyilkosságon gondolkozol emiatt hívd fel fülkéből a lelki segélyt itt vannak a számai: [link] szerintem nekik volt már dolguk hasonló esetekkel és segíteni fognak valamit kitalálni! - egy ember sem éri meg hogy öngyilkos legyél miatta!
2013. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, már kezd csillapodni ez az egész.. :) mindenképp felhívom őket, ha megint gáz lesz! :)
2013. márc. 2. 13:17
 5/9 anonim válasza:
na végülis mi lett?:D
2013. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
összeverekedtünk, pontosabban, nekem jött, én meg nem vagyok hülye, tehát nem hagytam magam. a végeredmény az lett, h eltört az ujja, és már nem piszkál. köszönöm mindenkinek, aki segített!!:)
2013. márc. 6. 12:27
 7/9 RaZeR1912 válasza:
Hmm eltört az ujja nem piszkál meglett leckéztetve :) De azért nem kell másoknak is eltöricskélni az ujját mert a végén nem lesz senkinek ujja :) (aki nem érti a viccet ne szoljon be :) )
2013. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj be a rendőrségre és meséld el az egészet. Hidd el, rendőr vagyok
2013. máj. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ne az ongyilkossagon gondolkodj..

Az csak a gyengednek valo akik elmenekulnek egy nagyobb problema elol..

Probalj valahogy normalisan beszelni vele, esetleg az is megoldas lehet hogy tenyleg beszelsz a pasijaval hogy mit akar toled a lany.( ez sajnos 50-50℅ mert lehet rosszul fog reagalni az illeto lany)

Ha nincs mas valasztas akkor nyisd ki a szad..mond meg neki hogy egyedul legyen nagy ember es ne a baratnojivel.

Maximum megvernek..nem a vilag vege.

De ezt konnyu mondani igy fiukent..engem is vertek mar meg megsem erzem szegyennek mert ki mertem allni..

de az ongyilkossagot k##va gyorsan verd ki a fejedbol.

2017. dec. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!