Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az van hogy nemrég bemutattam...

Az van hogy nemrég bemutattam a legjobb barátnőmbek a pasimat. Azóta szinte a pasim többet beszél a barátnőmmel mint velem. Ezen azt értem hogy nem. Nagyon ír (csak néha), nem keres stb. szerintetek ez mit jelent? Mit tegyek? Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Egyszer ottvoltam a barátnőm mellet amikor a pasimmal beszélgettek facebookon.Nagyon vidámak voltak,meg egyszerüen elvoltak valljuk be.

2013. febr. 27. 19:46
 1/1 anonim válasza:

Ha komoly kapcsolatotok volt mar ezen ertem ( egyutteles,nemi,suru egyuttlet.. stb) akkor erdemes megbeszelni hogy teged ez zavar es mellozze a beszelgeteseket a bnoddel. Ha ez megtortent es nem szuneteltette akkor elkell gondolkoznod azon hogy tenyleg szeret e teged a ferfi. Mert egy ferfi ha szeret egy not akkor barmire kepes erte. Es ez lenne a legkevesebb keres hogy ne beszeljen a bnoddel mert zavar.

Ha fiatal a fiu akkor elofordul hogy szereti a parjat de ugyanakkor szeret a fiatalsagaval kerkedni. Szeret uj baratokat szerezni az lehet fiu vagy lany. Es veluk jokat hulyulni. De nem mindig jelenti azt hogy az ilyen nem kepes szeretni egy lanyt. De ha egy ilyen tipusu fiut kernel meg hogy ne beszeljen a bnoddel akkor ne lepodj meg ha nem foglalkozik vele es idegesito feltekenynek nez.

Mert meg fiatal es a ferfi buszkesege meg erosebb ,hogy neki ne mondja meg senki kivel baratkozzon.Meg te se. De megegyszer mondom ez nem feltetlen biztos hogy nem tud szeretni egy ilyen fiu.Csak eppen nehez elszakadni az aglegeny elettol hogy azzal beszel akivel akar es azt csinal amit akar.Nehez felnoni egy kamasznak a kapcsolathoz hogy figyelembe vegyen mast is magan kivul. De ha eleg eros a kapcsolatotok akkor kitartotok egymas mellett.Ne aggodj

2013. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!