Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon ki és mennyiért...

Magyarországon ki és mennyiért jelentene be, hogy meglegyen a lakcím kártyám? (autó vásárlás miatt)

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy fizetnél valakinek, hogy bejelentsen magához? Normális ember semennyi pénzért nem tenne ilyet, ugyanis onnantól kezdve kvázi kirakhatatlan lennél a lakásból.
2013. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen természetesen pénzért! sajnos a rokonokra nem lehet számítani ilyen téren, én pedig csakis kocsiért akarnék lakcímet! tudom,ezt nem tudom bizonyítani, de az se érdekel,ha garázsba csak legyen lakcímkártya! :)

ha valakit érdekel Vásárosnamény környéken, az privátba adjon telefonszámot!

2013. márc. 1. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Én értelek, de akkor sem fogja senki vállalni, révén, hogy hiába mondod, hogy csak a kocsi miatt kell, ha gondolsz egyet és beköltözöl, egy szava nem lehet ebben a jogrendszerben. Bizalom nélkül ez nem működik, és aki megbízik benned, az ismerős lesz maximum.
2013. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát igen,meg tudom érteni,ha nem... én tudom magamról,hogy nincsenek hátsó szándékaim, de ezt nem lehet bizonyítani! ha valaki mégis úgy gondolja, van egy hely amivel nem kockáztat,vagy esetleg már csinált ilyet, azt várom privátban!
2013. márc. 1. 12:07
 5/6 anonim válasza:

Ki az a gógyi aki megengedné,hogy a lakásába bejelentkezz?

vegyél lakást és ne autót

2013. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi közöd mit veszek!
2013. márc. 1. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!