Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatnék felmentést...

Hogyan kaphatnék felmentést gyógytesiről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kell a hátamnak blablabla de már 5. éve járok gyógytesire,és elegem van belőle. Különcnek érzem magam, és elveszi az időmet mert a leghülyébb időpontokban van, megutáltatta velem még az úszást is. Sok ismerősömtől halottam, hogy ki tudtak vhogy iratkozni vmilyen felmentést kaptak, pedig kellene járniuk. Elvileg 18 évesen abba lehet hagyni, de nem akarok még egy évet szenvedni ezzel a hülyeséggel, annyira nem rossz a hátam, és erősítek is has-mell-hát stb izomzatomra (elvileg számít). Szépen kérlek titeket, hogy segítsetek! Meggyőzni nem tudtok ,hogy kell és egy év múlva ígyis-úgyis abbahagyom, de nem szeretnék anyit szenvedni. Szeretnék normálisan élni, azon tudat nélkül, hogy gyógytesire kell járnom, esetleg elkezdeni valami jó sportot.

2013. márc. 3. 19:25
 1/4 anonim válasza:
Menj el orvoshoz. Mondd meg neki nem fér bele az idődbe. Egy próbát megér...
2013. márc. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mi van akkor ha csak simán nem mész el? Megbuksz; vagy hogy van ez?
2013. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
beszél az osztályfőnökkel, aztán igazolatlan, aztán fegyelmi
2013. márc. 11. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor kezdjük el sportolni. Nekem azt mondta a gyógytesi tanárom hogy ha sportolok akkor nem kell járom gyógytesire mert azzal többre megyek.
2013. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!