Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átiratkozhatok tanév közben,...

Átiratkozhatok tanév közben, ezen körülmények között? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Hatosztályos gimnáziumba járok , idén szeptemberben kezdtem , de sajnos bizonyos okok miatt , az adott városban nem tudnám folytatni a tanulmányaimat ,így vissza kell ,hogy jöjjek lakóhelyemre. Mivel még 7. osztályos vagyok , és itt nincs lehetőség másik hatosztályosba jelentkezni , hiszen épp ezért nem is maradtam itt, így muszáj vagyok általános iskolába jelentkezni. Na de mivel , év veszteséggel , kezdtem az iskolát , így idén februárban már betöltöttem a 16. életévemet. Na most akkor felvesznek az általánosba , vagy már csak erre a bizonyos "felnőttképzéses" dologra ? Az utóbbiról olvasgattam , de nem sok biztosat tudtam meg róla. Előre is köszönöm a válaszokat !

2013. márc. 4. 13:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Mármint felnőttoktatás , nem képzés. Utólag is elnézést.
2013. márc. 4. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!