Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek egy 11 éves FIÚNAK...

Mit vegyek egy 11 éves FIÚNAK névnapjára?

Figyelt kérdés
11 éves, szereti a focit, és az autókat. kedvenc színe a kék és a zöld.. segítsetek! nemsoká névnapja és nem tudom hogy mit vegyek neki..valami olcsót. ÉS NE JÁTÉKOT! :D a játékokat nem szereti..
2013. márc. 7. 11:03
 1/3 anonim válasza:
Én kiskoromban mindíg is akartam magamnak egy dobozt, aminek a tartalmát csak én tudom. Szóval egy kis kincsesládát, amin lakat van. Kaptam is egy kb 30x20cm-s faládát lakattal és kulccsal rajta, amibe beleraktam mindent amit nem akartam hogy anyámék lássanak:) Ennek biztos örülne.
2013. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen gyerek az ilyen?!
2013. márc. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egy olyan focilabdát vennék neki amin a kedvenc csapata van!!!(szerintem nagyon örülne neki mert én is örülnék és én 12 vagyok!!)
2013. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!