Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mswmm formátumú fájlt akarok...

Mswmm formátumú fájlt akarok wmv-be konvertálni. Tudtok ehhez mondani online programot?

Figyelt kérdés

éés tudom, hogy movie maker-ben is lehet, de én nem arra vagyok kíváncsi.. !


ja és linket kérek :D


2013. márc. 7. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Az mswmm a projectfájl formátuma. Ha egy olyan gépen nyitod meg amin nincsenek ott a forrásfájlok, akkor abban nem lesz semmilyen tartalom. Más program sem biztos hogy megnyitja, mert ez direkt ennek a programnak a formátuma.


Ha a te gépeden van ez a fájl és te szerkesztetted, és a forrásfájlok is megvannak, a Movie Maker programban kell megnyitni, majd a videót kimenteni. Ez nem azonos a mentés vagy mentés másként művelettel.

2013. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

csak az a gond, hogy próbálkoztam Movie Makerrel, de nem tudja filmfájlként elmenteni, mivel több videó részleteiből kreáltam egyet és az a probléma, hogy ha új videót importálok, vagy akár egyszerre importálom be az összeset, mindegyiket külön gyűjteménybe teszi, részekre szabdalva.


és amikor megpróbálom filmfájlként menteni, akkor valami olyasmit ír ki, hogy nincsen meg az összes forrásfájl.

pedig megvan, csak mindegyik külön gyűjteménybe...


hogyan tudnám az összes vidit egy gyűjteménybe berakni/filmfájlként elmenteni?

2013. márc. 8. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!