Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lett a Bocsival és a Vogcival?

Mi lett a Bocsival és a Vogcival?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a bumeráng műsornak már annyi, így munkanélküliek egyenlőre.

Voga vezet valamilyen blogot valami vogabloga a neve, a facebookos oldalukon biztos megtalálod.

De egyik sem vezet sehol műsort tudtommal.

Boros Lajos néha előszokott kerülni egy netrádió féle dologban, de nem tudom mikor volt ilyen utoljára, azt már csak hobbiból csinálja. Még amikor megszűnt a Sláger rádió de még nem kerültek be a Neo-ba akkor is volt ilyen netes Lalikirály műsor és skype-n lehetett vele beszélni.

Ez van sajnos, valószínű hogy őket már nem hallani többé. A Bumeráng stáb is széthullott, páran átmentek a Music FM-re ahol István Dani műsorába dolgoznak, páran meg a Juventusba vannak mint háttér dolgozók, ha jól tudom.

Már a bumeráng.hu-n lévő üzenőfal is beállt mint a szög, márciusba lett írva oda utoljára valami.


Úgy hogy én szerintem a bumeráng műsornak végleg annyi:(

Már én is át tértem a Class Fm Morning showra, az legalább hasonlít valamennyire a bumeránghoz, de közel sem olyan jó.

2013. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!