Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az érfelvágás fájdalmas?...

Az érfelvágás fájdalmas? Miért ezt választották?

Figyelt kérdés
Nem akarok öngyilkos lenni,nem vagyok emos és nem is leszek.A kérdést,azért tettem fel,mert felszokták vágni az ereiket az emosok,hogy felhívják magukra a figyelmet,de ez nem fáj nekik?miért pont,így hívják fel magukra a figyelmet?

2013. márc. 8. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
dehogynem fáj neki, csak ez látványos, sőt az egyik legrosszabb halálnem, sok idő még rendesen kivérzik és ez borzalmasan fájdalmas
2013. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 sni ***** válasza:
29%
Az a baj, hogy rosszul csinálják! ha hosszában vágná fel, nincs az az érsebész aki összevarrja, és egy hülyegyerekkel kevesebb lenne!
2013. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Igen, gondolom fájdalmas. De ezt az emok, nem figyelemfelhívás miatt csinálják és nem is mindegyik, csak a hardok, vagy akiknek nagyon nagy lelki fájdalmaik vannak. Fizikai fájdalommal, akarják ellensúlyozni a lelkit. Én nem vágom magam, és nem is akarom. De a lelki fájdalmak néha tényleg sokkal jobban fájnak mint a fizikaiak. A figyelmet, öltözködéssel és hajviselettel hívjuk fel magunkra, nem vagdosással. ha ismersz valakit aki vágja magát, legyél kedves hozzá, lehet hogy csak egy megértő barátra van szüksége! Puxx: emotional
2013. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

"Jól képzett öngyilkos soha még csak célzást sem tesz öngyilkossági terveire. Aki meghalási szándékáról beszél, az két hatást ér el ismerősei körében: Amíg él: "Csak jártatja a száját, úgyse meri megtenni!" Amikor meghalt: "De sokáig lamentált szegény, amíg rászánta magát!" Halálunk mindenkinek legyen meglepetés; életünk frappáns zárópoénja!"

Popper itt poénra veszi a dolgot,de teljesen igaza van!Ha valaki komolyan gondolja,nem hirdeti!!

Persze,hogy fáj,de ha beleül egy kád forró vízbe és hosszában vágja,akkor olyan gyorsan elvérzik,hogy nem sok ideje van ezen gondolkodni..

Előző hozzászólónak: az emosok elvileg le.szarják a köz véleményét,akkor MI A FRANCNAK akarják felkelteni a figyelmet??? Lehet,hogy anno ez tényleg egy fajta életforma volt,és lehet hogy itt-ott még van egy-egy ember,aki így él,de ma már CSAK divat! A tinédzserkori lázadozás egyik formája, mikor az ember személyisége épp hogy kiugrik a gyerekcipőből és próbálgatja az anyuka magassarkúját,hogy vajon mikor lesz már jó rá? egyáltalán tetszik e neki ez a stílus,vagy inkább a sportcipők jönnek be?....

2013. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyelj tudom hogy ez egy régi kérdés de szerintem eléggé bántó hogy az embertársaim így vélelkednek az emok-ról. A legtöbben már rájöttek hogy valaki divatból valaki pedig "önsajnáltatás" gyanánt csinálja ezt. Viszont ez közel sem ér itt véget, hiszen minden ember él át rossz dolgokat.. lehet hogy másoknál pont akkor fordul rosszra a kocka amikor nem éppen a legmegfelelőbb... én egyik fél mellett sem állok viszont valamilyen szinten megtudom érteni az emokat és a "nem emokat". Valamiért nekem az agyamon folyamatosan az halad át ha valaki szenved nekem is szenvednem kell viszont ha nem így történik akkor megbolondulok... egyszerűen olyan szinten nem bírom elviselni azt hogy ha valaki sír ha valaki becsapja a másikat csak azért hogy ő boldog legyen... nem is arról van szó hogy az emberek szomorúságát nem bírom elfogadni hanem az hogy milyen mélyre süllyednek az emberek.. és ez nem csak az ő hibájuk ez igen is a világ hibája.. minél inkább áltatja valaki magát annál inkább szenved.. Én sose gondoltam bele abba hogy eret akarok vágni.. viszont.. annyi gyötrelem után KI NE GONDOLNA ERRE?! .... persze senki se mondta hogy csináljam... én saját akaratomból döntöttem emellett az út mellett az hogy mások ráveszik egymást a rosszra az engem sose érdekelt... ott van például a drogozás a cigizés és az összes többi olyan dolog ami függőséget okozhat... Talán az életemből pazarlom a perceket ... talán teljesen elvesztem.. de akkor sem adtam fel ^^ ... ettől függetlenül az élet megy tovább talán sokszor elfogok esni utamon de mindig felfogok állni ... mert ...én .... ezt az utat választottam

~ senki ^^

2015. júl. 22. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
Gratulálok hogy Popper Péter könyvet ki tudod másolni.....
2016. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 XxX Attila XD válasza:

hali

neharagudj de ez RÉSZBEN tévhit


a legtöbb emo nem vágdossa magát (én se és a haverjaim se) persze vannak akik igem de azok állítólag azért csinálják hogy a fizikai fájdalom nagyobb legyen mint a mentális

2016. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul Popper Péter volt is öngyilkos, sikertelenül, úgyhogy ez nem humor részéről, valami egészen más...
2016. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
amúgy nem annyira, viszont belevágtam kicsit a tenyerembe az kellemetlen.(igen sajnos túléltem tedd túl magad rajta)
2020. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!