Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon félek a sötétben. Mit...

Nagyon félek a sötétben. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Beképzelek magamnak hangokat,ha ritkán sötétben megyek haza az utcán,barátok mellett is félek.Mindig azon parázok,hogy hátranézek,ott lesz,de mire visszanézek ott is ott lesz.Ráadásul még azt is beszoktam magamnak képzelni,hogy ott van a feje(pl sikoly,vagy texasi láncfűrész)az ablakban,vagy akármi.És már olyan szinten zavar,hogy azt hihetetlen.Pszihológus erre a megoldás?Semmiféleképpen nem tudom azt megtenni,hogy 'bátorvagyok ezek csak kamu filmek' mert akkor azon gondolkodok el(a filmen)és akkor mégjobban ráparázok.:(
2013. márc. 8. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordítsd a félelmed az ellenségeid ellen! Válj eggyé vele! Sötétbe téged se látnak! A macskákat kivéve!
2013. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért vannak a színes karikák a képernyő csücskében.
2013. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne nézz ilyen filmeket, plusz éjjeli lámpa, nem gyerekeknek valóak ezek a horror filmek, ahogy más is írta, oka van a korhatárnak
2013. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én kb. 10 évesen láttam ezeket a filmeket mégse képzelek ilyeneket , szerintem nem korhatár függő inkább csak te nem rendelkezel "kötél idegzettel".( nem mindenkinek valóak a horror filmek)
2013. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.
2013. márc. 8. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!