Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek igaza van a...

Szerintetek igaza van a tanáromnak? Jogos lenne a szaktanári vagy az osztályfőnöki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6.oszályos vagyok tegnap történt velem és kettő 5.osztályos gyerekkel... Én egy keresztény iskolába járok. Tegnap mentünk haza az iskolából a villamos nem jött ezért elindultunk gyalog 2 megállót lesétáltunk. Az egyik 5.esnek volt pénze és felvetette,hogy mi lenne ha vennén ördögpatront. (az ördögpatron nagyon pici kis golyó,amit ha összenyomsz vagy ledobsz a födre bukkan egyet,de nem hanos.) Vettünk 2 dobozzal majd elindultunk haza felé. A villamosmegállóba álltunk közbem pukkazgadtuk az ördögpatront. Majd hirtelen megjelent az irodalom tanárom oda jött és lehordott minket,hogy mi az iskoánk hírnevét rontjuk, szemetelünk és ennek meglesznek a következményei És beszél az osztályfőnökeinkel. (mivel az ördögpatron be van csomagolva kis papírokba és a maradványokat eldobáltuk.) Nem értem!!! az iskolától 2 villamosmegállónyira voltunk. Az emberek azt se tudják melyik iskolából vagyunk!! Holnap derül ki mi lesz.



2013. márc. 12. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az iskolának nincs köze ahhoz, hogy a szabadidőben mit csinálsz. De nem viselkedtetek helyesen. Értelmét sem látom, mi szórakoztató volt ebben. De hát régen voltam gyerek.
2013. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hülye az a tanár,én is katolikus suliba járok,itt is hülye mind. Nem hiszem h ilyenért kapsz vmit,bár ki tudja,mennyire bolond a tanárod. Enyém szaktét adott amiért egyszer megszólaltam az óráján. Most legyek olyan paraszt h ne válaszoljak a padtársamnak,ha kérdez?

Amúgy ugyanez jutott eszembe,h rohadtul nem tudnák h melyik suliba jártok. Nem jogos,küldd rá anyádat arra a bolond irodalomtanárra.

2013. márc. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem az iskolában csinálod, akkor nem. Vadidegen gyerekhez is odamenne, hogy ad egy osztályfőnökit neki? :O Am tényleg, be lehet vonni ilyenkor az igazgatót vagy a szülőket, ha ez tényleg képes és beír valamit. :/
2013. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bogcsika22 ***** válasza:
hogyha nem az iskolaban tortent akkor nem volt jogos.
2013. márc. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Elsőnek üzenem, hogy annyira van köze hozzá, hogy magatartás jegybe az iskolán kívüli viselkedés is beleszámít! Én is meglepődtem rajta, mikor hallottam
2013. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, Kérdező!! Mi lett?
2013. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit, de az igazgató közölte velem, hogy ez olyan mintha drogot árulnák sulin kívül. :D Mert, hogy azt sem a suliban tenném mégis megkapnám érte a büntetésem xD
2013. jún. 9. 22:39
 8/8 anonim válasza:

Azért enyhe túlzás ezt drogárusításhoz hasonlítani.... :'DDDD

Na de szerencse hogy megúsztátok,, legközelebb ne tegyetek iylen szörnyűséget ;) (Amúgy ez szemetelésnek számít, és azt tényleg büntetik is -már nem az iskola-)

2013. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!