Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjem, hogy ne...

Hogyan viselkedjem, hogy ne szakadjon meg a barátságunk?

Figyelt kérdés
Koliban élek már 2 éve. Azokkal a lányokkal élek egy szobában akik egyben az osztály társaim. Más szobába átkerülni ebben a kollégiumban lehetetlen. A csajokkal egy ideig nagyon jól kijöttem, hamar megtaláltuk a közös hangot és ha baj volt ők voltak az elsők akik ott voltak, és ez most is így van. Viszont rengetegszer volt már nézeteltérés közöttünk. Rengetegszer vissza hallottam, hogy kibeszéltek engem, bár biztos, hogy volt oka nekem is vannak hibáim de próbálok velük kedves lenni velük és mindenemet kölcsön adni nekik és segíteni rakjuk ahol csak tudok. Viszont ez a kibeszélés és veszekedés odáig fájúlt, hogy úgymondd több részre szakadtunk. Én a legjobb barátnőmmel voltam mindig de történt valami .Magamra hagyott és a többiekkel foglalkozott. Majd pár hét után mikor rosszul bántak vele a többiek békülni akart és hogy a többiek azzal etteték őt, hogy én kibeszéltem őt. Megbocsátottam neki, hogy magamra hagyott és saját döntése alapján a többiekkel nem foglalkozik. És újabb ígéretett tett. Bár nekem azzal semmi gondom hogy velük van hiszen az ő élete. Csak vele az a baj, hogy ha mással barátkozik engem elfelejt. A többiek nagyon nagy hatással vannak rá. Ha nem hanyagolna el nem is problémáznék rajta. De valahogy muszáj kijönnöm velük hiszen velük élek ők az osztálytársaim még két évig. Más szobába nem tudok át menni. És ha egyedül vagyok képes vagyok depis lenni. Szeretném a véleményeteket kérni és tanácsaitokat. Szeretném magam jól érezni és szeretném ha foglalkozznának velem ha kedves lánynak tartanának.

2013. márc. 15. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nők!
2013. márc. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!