Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy átmenjek-e...

Nem tudom, hogy átmenjek-e másik iskolába?

Figyelt kérdés

10-es vagyok, egy katolikus gimnáziumba általános szakon, de nem akarok ide járni...én nem akarok ilyen hülyeségeket tanulni 3-4 évig mint az ének,rajz...stb... Tavaly hiányoztam közel 3hónapot, ezért megbuktam matekból, de a pótvizsgán átmentem. Az igazgatónő azóta nézett ki engem...ofőt utasítgatja, hogy hívja fel anyámat, hogy mi a helyzet velem,stb...Mindent külön meg kell tanulni latinul,töriben,matekban,magyarban,szinte minden tantárgyban...Állítólag elit iskola, és rohadt nehéz...főleg, hogy ilyen helyzet van Magyarországon, hogy semmire nem megyünk még diplomával sem, így nem tudom,hogy van-e értelme maradnom! Az osztálytársak se az igaziak...Nem tudom mit tegyek. Pár jó ideje gondolkodom, hogy milegyen, de hétfőig elkell döntenem, mert megkaptuk a tankönyv igényléshez a papírokat, és azt hétfőig kell leadni. Légyszíves segítsetek!

16/F



2013. márc. 16. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
én átmennék a helyedbe főleg azért mert fiú vagy és sokkal könnyebben menne a beilleszkedés a másik iskolába.igazából ha szeretsz ismerkedni meg ilyenek szerintem nem kérdés, hogy menny át mert ott biztos jól fogod érezni magad és nem kell a mostani suliba szenvedned :) én is 10.-es lány vagyok és kb ebbe a helyzetbe és ha nem félnék attól, hogy betudok e illeszkedni az új iskolába már rég nem lennék itt:/
2013. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Háát egy kicsit félek tőle, mert vagy egy szakiskolába mennék, ahol csak fiúk vannak...vagy egy egészségügyi szakközépbe ahol egy osztályba 32lány 2fiú van. Az egészségügyi azért mégis csak vonzóbb :)...főleg, hogy ott nem a legallja van. És pár ismerősöm is odajár, de ők informatika szakon...én meg nem akarok fizikát tanulni még 2-3éven keresztül...de ilyen szempontból az egészségügyön pedig ott a biosz,kémia..ami szintén nehézkesen megy...
2013. márc. 16. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!