Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találjak egy vámpírfiút...

Hogyan találjak egy vámpírfiút magamnak?

Figyelt kérdés
komolyan gondolom hiszek bennük.ne irjatok olyat hogy hülye vagyok vagy hogy ez lehetetlen.

2013. márc. 16. 19:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Van egy klub , ahova járnak a vámpírok .

Itt a címe :

1083 Balassa J. u. 6.

[link]

2013. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 ms91 ***** válasza:
100%

Feküdj bele egy koporsóba. Hátha pont az övébe fekszel, és mikor nyugovóra térne, rögtön megtalál, még magáévá is tesz talán.

Am meg HÜLYE VAGY ÉS EZ LEHETETLEN!!!!

Már bocs, ha megsértettelek. Sok lesz a Twilight nem gondolod.

Edward nem vámpír!!!! Csak egy csillogó b.zi! Penge, az már igen. Igaz ő is csak félig, de legalább az egy izgalmas film volt. Vagy az Underworld. Ezek jó vámpíros filmek. De ez a Bella-Edward-Jákób szerelmi háromszög csak egy csöpögő sz@r....

2013. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de normális emberek nem hisznek a vámpírokban, ebből kifolyólag nem is fogsz normális választ kapni a kérdésedre.
2013. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
Még egy k*rva twilight rajongó T.T
2013. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
nem vagyok twilight rajongó hanem vámpírnaplók és vampire knight
2013. márc. 16. 22:10
 6/28 ms91 ***** válasza:
Az mindegy, hogy Twilight vagy vmi más csöpögővámpírmániás f.szság, a lényeg, hogy
2013. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 ms91 ***** válasza:
91%

...és most jól figyelj!... VÁMPÍROK NEM LÉTEZNEK!!!

én is szeretem a Gyűrűk Urát, de attól még nem minden vágyam, hogy találjak egy tünde-lányt...


Ha meg mégis tévednék, és léteznek vámpírok, azok nem olyanok, mint ezek a modern szépfiú vámpírnak nevezett valamik, hanem olyanok, mint a Dracula, de persze ez is kivan zárva, mert vámpírok tényleg nem léteznek.

De ettől még lehetsz vámpírrajongó és kereshetsz magadnak hegyesfogú fiút, ha ez neked annyira fontos :))))

2013. márc. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 ms91 ***** válasza:

De nézd meg, milyen jó vagyok hozzád, tudok neked jó kis videót is ajánlani, ami talán rendet tesz a fejedben.

Az Antifaces nevezetű "humorbandától", akik már 20 videót is készítettek az elmúlt évek folyamán, az emósoktól a fészbúkörületig rengeteg témát kiveséztek már, és csináltak belőle poént.

A vámpírokról is. Sőt, ez egy annyira kényes téma, hogy ebből 2 rész is van. Íme:


Antifaces 18/1 - Vámpírkultusz:


http://www.youtube.com/watch?v=WhSKEiGYlD0


Antifaces 18/2 - Vámpírkultusz:


http://www.youtube.com/watch?v=SunmdwHUQY0


Nézd meg, nem fogod megbánni ;) :P

2013. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Na ha találni akarsz egy vámpír csávót magadnak akkor tedd be a Vampire Knightot vagy a Vámpír naplók meg tudom is én még h melyik filmet, azt élvezkedj :)
2013. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Scotty97 ***** válasza:
35%

Vámpírok igenis léteznek, ti mind-mind h*lyék vagytok!

Csak én vagyok hályikoptely :D

2013. márc. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!