Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti helyesen gépeltek?

Ti helyesen gépeltek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti helyesen gépeltek? Úgy értem: nagy betű;ékezet;szóköz stb.. Én FaceBook-on nagyon sokszor látom, hogy az ismerőseim egyfajta 'titkosírással' írnak, mert nem bírom kiolvasni. Azt még megértem,hogy egy-két betűt eltévesztenek, de ezt nem bírom. Na és Ti hogy vagytok ezzel? Szép napot mindenkinek!

Üdv.: ./L



2013. márc. 17. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nem is tudom... én nem szoktam ilyeneken agyalni, nemes egyszerűséggel leszarom :)
2013. márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy jó mondat volt! :D
2013. márc. 17. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Aha, nagyjából igen. Mondjuk facebook-on nem írok mindig nagybetűt,se rendes mondatszerkezetet. :D

Viszont azért arra figyelek,hogy ne legyen teli hibával.(muszály,tavaj, ijenek)-> szóval ilyeneket nem írok :D

2013. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én sem írok mindig nagy betűvel,de az ilyen dolgokat amiket te felsoroltál nem rontok el. :)
2013. márc. 17. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!