Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik iskola a jobb? Ganz...

Botond48 kérdése:

Melyik iskola a jobb? Ganz Ábrahám Szakközépiskola vagy Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola ( Hengersor )

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy melyik iskolába menjek, mondjátok meg hogy szerintetek melyik iskola a jobb és miért?! Milyenek a tanárok, osztálytársak, sokat kell tanulni, stb... pls ezekre válaszoljatok, ezekre a kérdesekre is és mondjátok meg hogy melyik iskola a jobb

KÖSZI!



#iskola #szakközépiskola #hengersor #Ganz Ábrahám Szakközép iskola #Pestszentlőrinci Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola #melyik a jobb Szakközépiskola
2013. márc. 17. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nos, én Ganzos vagyok és idén végzek itt. Nem tudom milyen a Hengersor, de a Ganz egész jó suli, nem egy top elit, de hát a Hengersor sem az :D

A tanárok alapvetően jók, 1-2 van, akikkel jobb, ha nem hoz össze a sors, de cserébe van pár nagyon jó tanár is, alapvetően jófejek. A saját osztályomból kiindulva nem lesz gond az osztályközösséggel, mi egész jól megvagyunk egymással :D

Akik idejárnak zömében normálisak, nincs sok balhé mifelénk.

Tanulni meg hát kell-kell, de nem vészes. Mi is inkább csak most, az érettségi előtt tanulunk többet, eddig ellavíroztunk. :)


Én bátran ajánlom neked a sulimat, Szerintem van olyan jó, mint a Hengersor :)

2013. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És most hányas tanuló vagy?
2013. márc. 18. 19:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően jó, persze ez tantárgytól is függ, az átlagom kb 4,2.
2013. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom a Ganzot. Az előttem lévő helyesen leírta a dolgokat. Nekem is mindig 4 egész fölötti átlagom volt. Idén 3,8 lett, de a hálózat mindenkinek lehúzza az átlagát ebbe bele kell törődni. De amúgy alapvetően jó érzés ebbe a suliba járni, mert a közösség jó és hamar lehet barátokat találni. :)
2013. jún. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Hengersort semmiképpen ne válasszátok!
2016. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az én fiam most érettségizett a Hengersorban, nem volt kitűnő tanuló amikor felvették, de a nyílt napon nagyon megnyerte tetszését az iskola. A 4 év alatt a fiam csak pozitív megerősítést kapott a tanáraitól, s jobb eredményei lettek mint általánosban. Én csak ajánlani tudom az iskolát!
2016. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyértelműen a Hengersor!
2016. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jobb eredményei lettek egy alacsony színvonalú iskolában. Na és az érettségije hogy sikerült neki? Vagy a siralmas eredmény már nem publikus?
2016. jún. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!