Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha a megrendelt...

Mi van akkor, ha a megrendelt árut átvételkor nem akarom átvenni (több hetes késéssel szállítják ki, amikor már, más úton beszereztem). Kötelező lesz átvenni, ha megérkezik?

Figyelt kérdés

Néhány hete rendeltem egy Webáruháztól, egy terméket, kaptam is visszajelzést a webáruháztól, és megerősítettem a vásárlást, akkor azt mondták, hogy tíz napon belül szállítanak, vagy írnak egy emailt. Tizenegy nap múlva én írtam nekik, hogy mi van az áruval, akkor Ők azt írták, hogy pont most érkezett meg, és már adják is a szállítóknak.

Kaptam egy másik emailt, amibe azt írják, hogy 2 munkanap maximum mire ideérnek, de ez már négy munkanapja napja volt, úgy, hogy a hosszú hétvégét nem számoltam bele. Most van lehetőségem megvenni egy másik helyen személyesen, de félek, hogy utána ez is megérkezik, és nem akarom kifizetni, átvenni.

Ilyenkor mi a teendő? Kötelező lesz átvenni, ha megérkezik? Írjak rájuk még-egyszer, hogy mi tart ennyi ideig, arra legalább válaszolnak, a telefont fel se veszik? A szállító cég nevét meg se adták.

Az a gond, hogy a Vatera-n, a vélemények között igen, is jókat írtak róluk, a Megbízható Bolt minősítést is megkapták.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv

Dani



2013. márc. 19. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Arról nem kaptál infot, hogy már feladták?

A baj, hogy ha feladták akkor nem az ö vétkük, a hosszú hétvégéken ez ilyen. Kevés a psotai alkalmazott akár 1 hetet is késhet a posta vele.

Mindenképen ird bele, hogy nem jelezték, hogy 10 nappal késöbb szerzik be. De én várnék egy kicsit.

2013. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Csak azt küldte el a Webáruház egy e-mailba, hogy átadták a futárszolgálatnak, hogy mennyit kell fizetni, meg azt hogy idézem

"A csomag várhatóan a holnapi nap folyamán - de biztosan 2 munkanapon belül - megérkezik. "

ez négy munkanapja volt, ha a hosszú hétvégén nem dolgoztak.

Nekem az a furcsa, hogy amikor 11 nap múlva rájuk üzentem, pont akkor érkezett meg hozzájuk az áru, meg az, hogy én még sose találkoztam azzal, hogy nem írják oda a futárszolgálat nevét, elérhetőségét, pedig nem először rendelek az interneten.

2013. márc. 19. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket , és ha azt mondják , hogy a futárnál van , akkor kérd meg őket , hogy hívják fel őket és kérdezzék meg , hogy mi a helyzet és hívjanak vissza tájékoztatni , vagy máshonnan megveszed a terméket , mert szükséged van rá és nem tudsz napokat várni rá .
2013. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hívni próbáltam Őket többször is, de nem vették fel még egyszer se, ezért írok nekik email-t, mert arra mindig válaszolnak.

2013. márc. 19. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!