Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet fültágítója egy egészség...

Pumpkinsaurus kérdése:

Lehet fültágítója egy egészségügyi dolgozónak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és jövőre szeretnék jelentkezni a Semmelweis egyetem szülésznő, vagy ápoló szakára. 5 mm átmérőjű fültágítóm van, amitől viszont nem szeretnék megválni (sőt még tovább szeretném tágítani max 15mm-eresre). Tisztában vagyok azzal, hogy a kórházban komoly előírások vannak (csak nem tudom, hogy mennyire szigorúak).

Kicsit váll aláig érő hajam van, ami teljesen eltakarja a fülemet (még a szüleim sem látták soha), csak akkor látszik, ha felcopfozom.


Szerintetek ez problémát jelenthet? (Csak szeretném tudni, hogy akkor időben ki tudjam venni, hogy összehúzódjon a fülem.)


(Légyszíves mellőzzétek az olyan válaszokat, hogy a fültágító undorító stb., mert nem ez a kérdés.)

Előre is köszönöm. :)



2013. márc. 19. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
szerintem egyrészt a kórházak nem engedik, de ami fontosabb sajnos a páciensek nem bíznának benned, és egy másik orvost kérnének
2013. márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

a szülésznő nem orvos. :) akkor nem 350 pont kéne hozzá, hanem 460. :D

akkor sem lehetne, ha mindig le lenne engedve a hajam?

2013. márc. 19. 20:00
 3/11 anonim válasza:
100%
Nem lehet mindig leengedve a hajad :) Nővérem szülésznő, ahol ő dolgozik, ott fel kell venniük azt a kis "sapkát" mikor a szülőszobába bemennek. A leengedett haj amúgy is zavarna munka közben!
2013. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Megvan az esély rá, hogy választanod kell a szülésznő vagy a fültágító közül. Gyakorlaton biztosan megmondják.
2013. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, hogy kicsit eltérek a témától, de mióta van fültágítód? Csak mert írtad, hogy a szüleid még nem látták, ez durva :D


egyébként szerintem se fogják engedni, meg a betegek sem örülnének...

2013. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak én tetoválást akarok és nem tudom mit csináljak, mert nem tudom hogy ilyen szempontból mik az elvárások.

és én is ápolóra szeretnék jelentkezni jövőre a SE-re :D

2013. márc. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4 honapja van tageszem es tenyleg nem vettek meg eszre. XDDD ugy dontottem, hogy majd egyetemen ugyis megmondjak, h kivegyem-e, vagy nem.

Amugy inkabb az apolo fele hajlok. :))

Anyukamnak van tetkoja a hatan. Szoval olyan helyen lehet, ahol a ruha eltakarja. :)) amugy ajd n Is szeretnek tetkot. :3

2013. márc. 24. 10:15
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet, és a hajadat majd fel kell copfozni vagy valami kis sapka szerűséggel eltakarni, mert nagyon zavarna. de viszont ha a fültágítón nem látszik hogy fültágító,c sak ugy néz ki mint egy fülbevaló akkor mondd azt hogy csak fülbevaló;) hátha beválik és maradhat :D
2013. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez egy nagyon jó ötlet! :DDDD köszönöm az utcsó kommentelőnek ^^
2013. jún. 2. 21:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Gyógytornásznak

menj

2019. jan. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!