Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biztos információk dr. Bene...

Biztos információk dr. Bene Krisztián kórházigazgató múltjáról?

Figyelt kérdés

Megdöbbentem olvastam a hírt, hogy az Irgalmasrendi Kórház főigazgatója, aki egyébként nős, megleste majd megtámadta a (volt) szeretőjét és savval leöntötte.


Tud valaki adatokat erről az alakról? Például volt-e más ügye korábban, milyen hátszéllel lett ilyen fiatalon kórházigazgató, igaz-e amit a cikkben írnak, hogy "jó" és "közvetlen" ember volt?


( [link]


(Komolyan érdekel, Humor Haroldoknak megy a piros mancs...)



2013. márc. 20. 22:10
 1/10 Így hívnak válasza:
26%

Közkedvelt, közvetlen és nyugodt ember. Nehezen hihető, hogy ilyesmit tett, de nyilván ezt majd bizonyítják vagy cáfolják. Az "ilyen fiatalon" kórházigazgató az mit jelent? Végzett orvos-közgazdász, eü. menedzser, minden képesítése megvan ahhoz, hogy elvezessen egy intézményt. Nem az életkor számít...

Korábban nem volt ilyen ügye, büntetlen előéletű.

2013. márc. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Én ismertem régebben. A világ legnyugodtabb, legrendesebb embere volt, és aki most is ismeri, ugyanezt állítja a környezetemben. Rendezett családban nőtt fel, többen voltak testvérek, volt két mostoha testvére is, mert a szülei örökbe fogadtak két szerencsétlen állami gondozott roma gyermeket, akiket igyekeztek ugyanolyan jól nevelni. BK-ra nyitott és segítőkész emberként emlékszem, mivel nagyon jó iskolákba járt, ennélfogva a kapcsolatai is megvoltak, ráadásul jó orvos is, így semmi különös nincs abban, hogy fiatalon kórházigazgató lett. Számomra elképzelhetetlen, hogy ő lett volna, de nem vagyok sem rendőr, sem bíró.
2013. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Így van, mindenki elképzelhetetlennek tartja, hogy ő lett volna... Hogy ki volt, majd kinyomozzák.

De ha ő, akkor egyetlen megrázó tanulsága van a történetnek: hogy a legrendesebb, legjobb emberek is megzakkanhatnak, és egy elborult pillanatban, időszakban kitörhet belőlük az agresszió...


Borzalmas tragédia...

2013. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Így aztán különösen érdekes az eset. Én is várom a fejleményeket.
2013. márc. 29. 11:09
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

3 év telt el, mire a bíróság első fokon ítéletet hozott; 4 évet kapott ez a szörnyeteg, amiért brutális, állati kegyetlenséggel megcsonkított egy nőt és tönkre tette az életét és az egészségét.

Ez 4 évet ér a bíróság szerint. Elképesztő cinizmus.

2016. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

emberek...miket is mondanak mindig a sorozatgyilkosokról?

Jaj olyan rendes ember volt, senki nem gondolta volna róla...na ugye.

2017. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
82%
11 évet kapott végül.
2018. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gera Noemi krvakent, bugriskent uszit az aldozat ellen, hiszen o a jelenlegi baratno. Osszeeskuves-elmeleteket gyartanak draga szeretett Krisztiannal.

De oszinten. Ha valaki szeretne beledogleni, belenyomorodni egy kamu-tamadasba, honnan akaszt le egy tettestarsat, aki pont jartas az orvostudomanyban, keznel is van nala a cucc, pont szakitott a draga aldott doktorurral, jaa, es semmi, de semmi elonye nem szarmazik belole. Viszont az egojaban sertett alattomos elme mindig is kepes volt ilyesfajta bosszura, csak ritkan ilyen profi modon. A nemi szervet nyomoritani meg, hogy soha tobbet senki massal.

2021. júl. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt a férget orosz börtönbe kéne zárni, ott megtudná mi a magyarok istene. Remélem, hogy az itthoni börtönben jól elverik a rabtársai.
2021. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8as, minden szavaddal egyet ertek!

Egeszen elkepeszto, h mennyi ideig huzta a pert, mindenfele mondvacsinalt okokkal. Meg probalt a vagyonatol is megszabadulni, h ne kelljen karteritest fizetnie. Egy romlott, gonosz, beteg elme. Egy igazi patkany.

Egy igazi pszichopata, behizelgo modoru fereg.

Minimum 25 evig kellene ulnie.

2022. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!