Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dagadt vagyok? (többi lent)

Dagadt vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az osztályba sokszor csúfolnak hogy milyen dagadt vagyok! 75 kiló vagyok és 176 centi eléggé elvan osztva a súlyom a testemen de azért lenne mit rajta javítani! Vízilabdázok, biciklizek. Van rajtam izom is érzem de dagadt vagyok. (12 éves) vélemény?(tesin 4-es vagyok)

2013. márc. 23. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Küldj olyan képet lányról, aminek az alkata hozzád hasonló.. amúgy a ruha is fontos.Nem mindegy mit veszel fel, lehet amit éppen hordani szoktál, az még jobban kihangsúlyozza a husit..
2013. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
és miből gondolod, hogy ő is lány?
2013. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
fiú vok -.- :D
2013. márc. 23. 14:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én gondoltam, hogy az vagy, már csak a magasságodból is
2013. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát mondjuk a súlyom örököltem (szerencsére nem anyumtól)

köszönöm az eddigi válaszokat de a kérdés érdekelne.Előre is köszi.

2013. márc. 23. 14:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozz mások véleményével. Most még nagyon fiatal vagy, de később rá fogsz jönni, hogy kevesebbet kellet volna mások véleményén agyalni.

Csak akkor foglalkozz azzal, hogy túlsúlyos vagy-e vagy sem, ha kellemetlenül érzed magad (mások véleményétől független) a saját bőrödben.

Nincs annál jobb, mikor rátalálsz saját magadra az életed során, és olyan emberek vesznek körül, akik azért szeretnek ami vagy (persze oda-vissza) nem akinek látszol :)

Mellesleg fogsz még nőni, és akkor szerintem már jobb lesz a helyzet. A vízilabda meg a biciklizés pedig meghozza majd a gyümölcsét ;)

2013. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Két testtömeg-index kalkulátor is normált ír ki, meg egyébként is, ha magam elé képzellek, az úgy oké. Ismerek 80 kilós embert, szal.. Ne aggódj!!! Nem vagy kövér!!
2013. márc. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem se vagy
2013. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*ezt nem idegesen írtam, csak nyomatékosítottam a felkiáltójelekkel:):)
2013. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na aggódj, mi ezt teljes mértékben értjük! :)
2013. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!