Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet levenni a láncfűr...

Willy0408 kérdése:

Hogyan lehet levenni a láncfűrészről a csillagkereket?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Te gépednél nem zégergyűrű tartja?
2013. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden láncfűrésznél másképpen.De általában a gyújtógyertyát kiveszik,lenyomják a dugattyút valamivel ami nem sérti fel a felületét a hengernek,így rögzítvén a főtengelyt,ezután letekerhető a kuplungrész ami általában balmenetes és már le is jött a csillagkerék.Elméletben.Mert gyakorlatban úgy rá van húzva a kuplung hogy félő elreped a vékony dugattyú ahogy betámasztassz neki.Én se vállalkozok rá,el szoktam vinni az üzletbe,ott speckó szerszámmal leveszik pillanat alatt.
2013. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
# 2 ez milyen márkájú láncfűrész hogy a kuplungot is le kell szedni a csillagkerékért?
2013. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a lánc meghajtókereke a kérdés ami csillag alakú,majd később lehet rá betétet tenni,és utána már csak ezt kell cserélni.Miért te az orrkerékre gondolsz? Az egyrészt a vezetőn van nem a fűrészen,másrészt a vak is látja hogy nem szerelhető mert szegecselve van.Kivételt képeznek a legnagyobb teljesítményű ipari gépek egy méter feletti vezetőkkel,ahol az orrkerék egy külön darabot képez feszítőrugókkak.De gondolom a kérdezőnek nem ilyen van mert ilyeneket az őserdőkben meg a mamutfenyőknél használnak.
2013. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként Husqvarnánál így van ahogy leírtam.
2013. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az orrkerékre gondoltam. Nekem stihl
2013. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ügyes voltam véletlenül elküldtem pedig még nem akartam. Stihlnél csak egy zégergyűrű tartja.
2013. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!