Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lányok! Mi a véleményetek rólam? Békepárti, antirasszista fiú vagyok. Eléggé zenemániás, gyakorlatilag mindenevő vagyok. Szeretem az AC/DC-t, a Nirvanat, az Iron Maident, Bob Marley-t, Tupac-ot, Eminemet stb. Művészléleknek is mondhatom magamat. Dalszövegeket írogatok (főleg angolul), rap és egyéb szövegeket. Gitározgatok, pontosabban tanulok (autodidakta módon). Könyvet is írok és sok ötletem van. Sajnos sokat abbahagytam. Rendszerető vagyok. Erősnek mondanám magamat mármint idegileg. Sok mindent vágtak már a fejemhez és sok barátom átvágott. A humorom kicsit szarkasztikus. Sok mindent tudnék még írni magamról...

Szóval mi a véleményetek?



2013. márc. 23. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
sokoldalú, színes egyéniség vagy
2013. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!