Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az már, hogy így...

Milyen az már, hogy így átverik az embert a Burger Kingben?

Figyelt kérdés
Ma elmentem a West End-be a Burger King-be 2 extra Yo-t szerettem volna venni (nem vet fel nagyon a pénz). Erre megkérdezi az eladó, hogy kérek-e hozzá garnélát vagy sajtot (azt hittem kedvezményben jár hozzá, garnélát úgy se tudok venni amúgy). És ügye a 2 extra yo 800 Ft lett volna így fizettem 1550, mert "csak" 750 Ft volt. Ezzel az erővel megkérdezhette volna azt is, hogy kérek-e hozzá egy party packot is. Hát megáll az eszem ott vágják át az embert ahol tudják? Ha visszakérdezek akkor meg én vagyok a debil, hogy nem érzem mit mondanak?

2013. márc. 24. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ez már csak így van. Legközelebb ragaszkodj hozzá, hogy nem kérsz hozzá semmit, csak azt amit kértél. Vagy pedig kérdezz rá, hogy "úgy mennyivel kerül többe?" (én tuti megkérdezném, ha kérnék ilyen pluszokat... pedig van rá pénzem, jól keresek, de én se szeretem az ilyen hátulról jövő marketinges dumát.
2013. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell ilyen naivnak lenni, persze, hogy mindenért fizetni kell. Csak nem gondoltad komolyan, hogy majd ingyen adják hozzá?!
2013. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dehogy gondoltam ugyan már!

De úgy mondta mintha járna hozzá csak egy kicsit kell rá fizetni amolyan akciósan.

Mint pl a burgonya hajós dolog.

De nem értem miért kérdezte meg hiszen összesen 800 Ft értékben rendeltem alapból, piát nem is és akkor, hogyan jön a dolog, hogy ugyan annyi értékben egy 5 db-os garnélát szeretnék hozzá?

Most az ember kedvesen jóhiszeműen megy oda nem gondolva azon, hogy át akarják verni és erre mi történik persze, hogy ez.

2013. márc. 25. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!