Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 186 cm vagyok,76,5 kg. Edzek...

Legion kérdése:

186 cm vagyok,76,5 kg. Edzek testsúlyos gyakorlatokkal, és rendszeresen futok Coopert.93 kg-ról fogytam le diétámmal, de így is csak a felső 2 kockám látható, a másik kettő nem akar kijönni. Normális, ha valakinek csak két kockája van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 00:24
 1/2 voltnincs16 válasza:
kezdj el csak hasra edzeni....van ezer gyakorlat csak a hasra......próbáld ki hátha beválik mert ugye az embernek nem csak 2 kockája van....van ott több is csak ki kell onnan szenvedni őket
2013. márc. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké,de ugye tudod,hogy a hasedzés nem égeti le a zsírt?Én edzek hasra,de ha 50-szer ekkora energiát fektetek bele,akkor sem fog ezért lejönni a zsírom....a 2 kockám szépen látszik,mert ott már nincs zsír,a rengeteg edzés pedig növeli a méretüket.Valószínűleg a másik kettő is így nézhet ki,de a zsír egyszerűen eltakarja őket,és ez ellen nem tudok mit tenni...
2013. márc. 25. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!