Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik az a kapható kaparós...

Melyik az a kapható kaparós sorsjegy ami viszonylag olcsó és nagy eséllyel lehet vele nyerni? Vagy melyik az ami nektek beszokott jönni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 02:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A horoszkópos. *.*
2013. márc. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a farao draganak szamit?
2013. márc. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A horoszkópos nekem még sosem vált be.

Tengeri Kincseket, Kávészünetet, Fáraó Kincseit, Bukszát szoktam venni.

Ebből az 1. 300, 2. 200, 3. 300(?), 4. 1000.

A Bukszával már nyertem nagyobb összeget is! :)

2013. márc. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hát sajnos a bukszara most nincs pénzem de a fáraó-t megpróbálom :P Köszi.
2013. márc. 28. 08:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a kaparósokat és inkább nézz utána a tippmixnek. 200 forint az alja és sokkal több az esélyed.
2013. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tippmix, magyarázd el nekem kérlek hogy az hogy mikor és mire működik?:)
2013. márc. 28. 11:19
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Azért írtam, hogy nézz utána :)

Lottózókban kaphatsz ingyenes zöld újságot, amiben benne van minden infó az adott időszakról, a meccsekről és a csapatokról. Kiválasztasz egy meccset és megtalálsz hozzá mindent, amit tudnod kell róla. A bajnokságok tabellái is benne vannak és láthatod ki milyen formában van. Én pl csak focira fogadok. Van pár megbízható csapat, akik elég jól hozzák a meccseiket. Barcelona, Real Madrid, Celtic, Bayern München, Manchester UTD, Galatasaray, Fenerbahce, Porto, Benfica, Monaco, Sahtar Doneck, FC Köbenhavn, Anderlecht kb ezekre a csapatokra szoktam fogadni, mert jó arányban nyerik a meccseiket, főleg otthon. De persze nem kell mindig a papírformának megfelelően fogadni, vannak nagyobb szorzójú események is, amik több pénzt hozhatnak. Lehet, hogy picit bonyolultnak tűnik, de hamar bele lehet rázódni és elég jól ki lehet vele egészíteni a fizetést.

2013. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
AZ LOTTÓ!
2013. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Egy konkrét példa a hétvégére:

118 H

149 V

150 V

198 V

211 H

Ez az öt meccs viszonylag könnyen bejöhet és kb 4.5-szeres pénzt fizet. Csak be kell diktálni a lottózóban (persze jobban örülnek, ha egy szelvényen beikszelgeted) és valamennyi zsét tenni rá. Utána már csak az eredmenyek.com-ot kell nézegetni.

2013. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bukszát kétszer vettem, 4 ezer nyeremény.

Kávészünetet eddig egyszer, visszanyertem az árát.

2014. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!