Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani egyszerű...

RandomgirlLOL kérdése:

Tudtok ajánlani egyszerű dalokat, amiket a neten tab formátumban megtalálok? Kezdő gitáros vagyok, de még nem találtam egyszerű dalokat.

Figyelt kérdés

Főként Green Day-t, Avril Lavigne-t, meg Sum41-t szeretnék tanulni.

Előre is köszönöm a válaszokat! ;)



2013. márc. 29. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
ezeknek az előadóknak kb az összes dala jó arra, hogy ha kezdő vagy, és a hangokkal ismerkedsz, akkor elpötyögsz velük, és fejlődsz. ajánlanám még az ACDC dalokat, Blink 182, Alvin és a mókusok, és persze a Nirvana. ezekkel elleszel egy darabig, aztán majd ráunsz :D
2013. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, majd megpróbálom. :)

Elfelejtettem megemlíteni - mivel fontos azért a tabok miatt - hogy akusztikus gitárom van.

2013. ápr. 3. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyabban szeretnél ezzel foglalkozni, akkor ismerd meg a kottát. Nem ördöngösség megtanulni.
2013. máj. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: nem férne bele a családi "költségvetésbe" jó néhány gitáróra, mástól meg nem tudom megtanulni.... Nyilván már rég nem tabokkal foglalkoznék, ha lenne lehetőségem a kottára...
2013. máj. 14. 14:17
 5/8 anonim válasza:
Ilyesmihez meglehetõsen felesleges is a kottaolvasás, ugyanis a gitáros dalok (könnyûzene természetesen) 99%-a tabban bármikor elérhetõ, kottában pedig szinte sosem.
2013. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha veszel egy kezdő klasszikus vagy akármilyen kottát, az a kottaolvasással kezdi. Felnőtt ember 1 nap alatt megérti, és némi gyakorlással automatikus lesz.
2013. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem létfontosságú. nekem az, mert elsősorban klasszikus gitáron játszom, de aki sum41et akar tanulni, az ne a kottaolvasással foglalkozzon, hanem mondjuk a hallását fejlessze, hogy hallás után is menjenek a dalok. nagyobb szüksége lesz arra, mint hogy ötvonalas kottáról leolvassa ugyanazt
2013. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 14. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!