Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tábor szervezéséhez mi minden...

Tábor szervezéséhez mi minden kell?

Figyelt kérdés

Utána néztem a neten, de erre vonatkozó kötelező jogszabályokat nem találtam. Valami biztosan kell, hogy legyen, de egy konkrét szabályt, ami összefoglalná, hogy mi alapján lehet szervezni, nem találtam. Ha valaki el tudná mondani, vagy belinkelne egy összeszedett jegyzetet, azt nagyon megköszönném.


A félreértések elkerülése végett nem olyanra gondolok, hogy táborhely, táborvezető stb, hanem a jogi vonatkoztatások vagyis a feltételek, elintéznivaló papírok, illetve valami külön végzettség kell-e?



2013. ápr. 1. 22:46
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerteágazó területre tévedtél :-)

A terjedelem miatt nem akarom bemásolni, ezen az oldalon összeszedtem nemrég többek között a jogszabályi hátteret is.

[link]

Ezen belül konkrétan egy "Hogyan főzzünk Nomád tábort?" című írásban pontokba szedve rendeletre/felhívásra pontosan ki van gyűjtve minden. Ahogy te is kérdezed, tehát a táborhelyek kategorizálása és a megfelelőségi kritériumai nélkül, csak a táborok szervezésére vonatkozóan.

2013. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, pontosan erre gondoltam. Rengeteg segítséget nyújtott!
2013. ápr. 2. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!