Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen animéket ajánlotok?

Milyen animéket ajánlotok?

Figyelt kérdés

már néztem ezeket :

KHR (Katekyo Hitman Reborn)

FMA mind a 2 évad meg mind a két külön kiadás (Full Metal Alchemist)

DGM (D-Gray man)

Fairy Tailt még nézem bár már mangában már elolvastam

Soul Eater

Lovely Complex

most így enyire emlékszem ha valami még beugrik akkor írok

Előre is köszönöm a válaszokat !

Ui.: zombisakat meg vámpírosakat nem kérek csak olyanokat amikben tömértek harc van és nagyon hosszúak (a One -Piecet nem "kérem")



#film #bármi ami anime
2013. ápr. 2. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Bleach
2013. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Írásodból arra következtetek, hogy a shounen fightot szereted.

Bleach

Naruto

Dragon Ball

Hunter x Hunter (bár ez lehet nem tetszene, mert nem harc központű)

Inuyasha

2013. ápr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fairy Tail-t elolvastad ?xD még fut a amanga xD

amúgy a shounen fight műfajt messze a One Piece és a Hunter x Hunter (2011) viszi el a hátán . Ha a KHR tetszett , akkor a One Piece is fog..

2013. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Folyton mondjak h a naruto igy meg ugy .... Nem!!! A sima naruto egy gyerekesebb sorozat ezert azt kb 9evesen a legjobb vegignezni... De a mostani shippuudenek mar (gondolom 1... Vagy) tetszek az ilyen idoseknek is. En elegge ajanlom mert en amiatt kezdtem meg regebben az animeket es meg mindig a legjobban azt inadom! A sima reszeket nem muszaly vegignezned eleg ha valakit megkwrdezel es elmondja ha nem akarod vegig nezni( ha erdekelne en is leiromneked) remelem megfogadod a tanacsom es wlkezded mert nagyon jo de ha nem akkor bocsi h rosszat ajanlottam (es ha nagyon nem a te mufaod elorre is kerlek ne kezd el fikazni!!! ) ami meg nagyon jo (kicsit orult) a death note. Az eleje nagyon jo de miutan egy bizonyos szereplo meghal mar nem annyira nagyon kiraly de meg mindig jo..! Egyp ha ezek nem jonnenek be akk nezd meg ezt az oldalt( nem tudom most beilleszteni ugyh csak a nevet mondom: anime minden mennyiségben - g-portal.hu ezt ird be a google-ba) remelem azert segitettem:))))
2013. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mei98 válasza:
Code Geass
2013. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Code Geass nagyon epic , csak inkább idősebbeknek ajánlatos :D
2013. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tokyo Mew Mew

Nana :)

2013. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!