Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vámpírok. Hisztek bennük?...

Vámpírok. Hisztek bennük? Vagy hülyeség az egész? Véleményeket várok.

Figyelt kérdés
Főleg most, hogy van ez a nagy Twilight rajongás, aktuálisnak tűnik a téma. Én is nagyon szeretem a filmet, főleg a könyvet, de nem vagyok szerelmes Edward-ba, és nem akarok olyan lenni, mint Bella. Nem is ezért tettem fel a kérdést. De néha mégis annyira szeretnék hinni benne, hogy léteznek vámpírok... Valahogy vonz a téma, vonz a tudat, hogy milyen lenne a jelenlétük, milyen lenne, ha valóban közöttünk élnének.. :) Vélemények?
2009. szept. 20. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Én is nagyon szeretem a Twilight-ot.Sokszor belegondoltam,hogy milyen jó nekik,szeretik egymást és kitartanak a szerelmük mellett(még akkor is ha Edward a 2. részben elhagyja Bellát,de arra gondol,hogy ezzel jót tesz neki).Szerintem írtó aranyos történet,de mégis valahogy nehéz elhinni,hogy ilyen a való életben megtörténhet.:)
2009. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem hülyeség. Ja, és a Twilightot se bírom, nagyon erőltetett.
2009. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én nem szeretem a Twilightot, de a vámpírokat bírom :) Ennek ellenére sem hiszek bennük, és soha nem is hittem.
2009. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk itt nem a Twilight a téma. Írhattam volna az "Interjú a vámpírral" c. filmet / könyvet is. Vámpírokról kérdeztem.
2009. szept. 20. 16:51
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszek bennük,csak kitaláció.De nagyon szeretem a vámpírokat és a vámpíros filmeket is.Szoktam olyanokon gondolkozni,hogy milyen lenne ha vámpír lennék.Szerintem olyan szépek,elegánsak és titokzatosak:)
2009. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Aki lepontozgatja a többieket, most azonnal takarodhat is a hadd ne mondjam hova! Szeretném ÉN eldönteni, hogy hasznosnak vélem-e a válaszokat! Akik eddig írtak, azoknak köszönöm, jöhetnek még válaszok.
2009. szept. 20. 17:18
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
vannak vámpirok csak azok tehén vérrel táplálznak és vámpirdenevérnek hivják...ugy nézz ki mint a denevér csak nem rovarokkal és gyümölcsökkel táplálkozik....
2009. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
vannak vámpirok csak azok tehén vérrel táplálznak és vámpirdenevérnek hivják...ugy nézz ki mint a denevér csak nem rovarokkal és gyümölcsökkel táplálkozik....14/l
2009. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%
én nem igazán hiszek bennük, de végülis nem tudhatom, ha vannak is,nem fogják megmondani. azért nem mondom rá,hogy tutira nincsenek, mert ha egy denevér meg tud élni vérből, végülis elméletileg lehetséges, szerintem...ha vannak,ha nincsenek, a twilightot imádom, a régebbi vámpíros történeteket nem annyira, mert sokkal kevésbé életszerűek,hihetőek. mellesleg én sem vagyok szerelmes edwardba, hanem jacob tetszik:D
2009. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
63%
Én imádom a vámpíros filmeket. Nem hiszek bennük(annyira), de azért jó lenne ha léteznének...mármint egy bizonyos határig xD
2010. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!