Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Első szerelmek voltunk egymásn...

Első szerelmek voltunk egymásnak, van rá esély kibéküljünk?

Figyelt kérdés
Véleményt kérek. Első szerelme és barátja voltam a lánynak, több mint egy évig jártunk, majd jött a távolság, az egyetem miatt és azt mondta mar nem szeret és nem akar semmit tőlem, legyünk csak barátok. Felvette a jégkirálynő és az elérhetetlen szerepet, én pedig a büszkeségem porig aláztam azzal, hogy mennyire szeretem és nem érdekel senki és se a távolság, csak o. Majd megszakadt a kapcsolat, és egy reggel megint egymás mellett ébredtünk. Nagyon csúnya szakítás volt, volt a kapcsolatban hűtlenség mindkét részről, sok veszekedés, de meg is nagyon szerettük egymást. Létezik, hogy egy idő után, majd egymásra találjunk, mert én meg nagyon szeretem és nagyon sokat gondolok rá, de mar nem beszélgetünk, az aktus után azt mondta o szabadságra vágyik és olyan akar lenni mint egy népdal, szájról szájra terjed + extrák. Ha úgy érzi kitombolta magát, talán visszatér? Mar nem beszélgetünk, de meg mindig ha latjuk egymást azért szemezünk.

#szakítás #első szerelem #elölről kezdes
2013. ápr. 3. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!