Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális az ilyen időjárás...

Normális az ilyen időjárás áprilisban? Ha most nincs tavasz akkor mikor lesz?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem normális, de ez van.

Ilyet okoz a globális felmelegedés.

Immár a tél 4 hónap

2013. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem normális de ha jól emlékszem voltak azért régebben is ilyen idők vagy még ettől rosszabbak.

a lényeg, hogy ettől már csak jobb legyen, rosszabb nem!

de már sok helyen árvíz készültség van:/ sajnos

2013. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
mondjuk én hallottam öreg néniket beszélgetni egyszer és ők azt mondták, hogy akkoriban az időjárás nem volt ilyen. még akkor volt rendesen tavasz, ősz most meg mintha csak két hónap ismétlődne. a tél és a nyár . érdemes ezen elgondolkodni.
2013. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
61%
Régen nem igazán volt ilyen....azaz oka hogy az ember sok káros anyagot bocsátt ki az autoival gyárakkal meg minden ilyen dolgokkal....ennek hatására globális felmelegedés lesz ami miatta sarkokon elolvad a jég ezáltal felbomlik az óceánok egyensúja megállnak az áramlatok és jégkorszak lesz ...(igaz)
2013. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Talán jövőre.


OFF: A glaciális és interglaciális korszakok így is úgy is váltakoznának.. (tény, hogy ezek a folyamatok amit az előttem kommentelők felsoroltak, gyorsítják ezt a folyamatot.

2013. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hosszú tél nem volt, de a nyarak voltak melegebbek is mint most.

Vannak feljegyzéseim...kb 150 éve kiszáradt a folyómeder is, az emberek kimentek kutat ásni a mederben és már régi, kiásott kutak nyomát találták a meder alján.

2013. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
73%
itt a világvége! ez nem normális szerintem!
2013. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Úgy néz ki nem lesz itt tavasz majd csak hirtelen nyár,mint ahogy már máskor is elő fordult.
2013. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#1: Ennek semmi köze a globális felmelegedéshez, azok a dolgok, amik most történnek, korábban is megtörténtek már:

Hóesés márc. 15-én: 1962

Áradások a hóesés miatt, tavasszal: minden második évben megtörténik ugyanez.

2013. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell görcsbe rándulni mert a tavasz ha csak két hetes is lesz, akkor is kivirágoznak a fák, s nyárra folytatják... Fura néha az időjárás, de én nem látom ezt olyan tragikusnak. Itt legalább nincsenek olyan eszeveszett szélsőségek mint az állandó földrengések, hurrikánok, tornádók, monszunesők... Örüljünk ha csak ennyi a bajunk, hogy késik a tavasz..
2013. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!