Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ismeri valaki ezeket a rövidít...

Ismeri valaki ezeket a rövidítéseket? Ha igen kérlek írjatok! L. M. A. O. -----I. M. H. O. -----B. R. B. -----T. M. I. -----V. T. L. -----H. H. I. S. -----S. T. B. Y.

Figyelt kérdés
angolul vannak...

2013. ápr. 3. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy lusta beírni a keresőbe őket, akkor mindre találsz választ.


Laugh my ass off - szétröhögöm a seggem (fokozott nevetés)

In my whole opinion - szerény véleményem szerint (SZVSZ)

Be right back - rögtön jövök vissza (nekünk ez a "pill.")

Too much information - túl sok infó

Visible thong line - lányoknál a ruhából kilógó fenék vonala

Hangs/hanging head in shame - kifejezés a szégyentől való fejlehatjásra

Suck to be you - de szar neked, szívás neked

vagy Sorry to bother you - elnézést a zavarásért

2013. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat !

Az oldal jó legközelebb azt fogom használni . Köszönöm.

Az elsőnek meg kösz a választ a google-s okoskodásod felesleges volt.Gondolhatod megnéztem,de nem találtam meg mindent úgy hogy beleilljen a szövegbe ,ezért írtam ki a kérdést!

2013. ápr. 5. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem írtam volna le ha nincs valóságtartalma. Mindegyikre meg lehet találni a választ, így az nem okoskodás volt. Én sem tudtam mindet, mégis megtaláltam rá a választ, tehát a kereső használható.
2013. ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!