Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen viszonylag olcsó les...

Milyen viszonylag olcsó les paul gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Ilyen 50,000 maxra gondoltam.

2013. ápr. 3. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Epiphone-okat aránylag földi áron, jó állapotban lehet találni.. :)
2013. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

[link]


[link]


Alkudj!

2013. ápr. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Epiphone ennyiért nincs elfogadható minőségben!
2013. ápr. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

[link]


Ez egy jó balta:-)

2013. ápr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért az 50e-ért kapható Epiphone miért ne lenne elfogadható minőségű? Mitől lesz annyival jobb mondjuk egy 70ezres, hogy az már elfogadható, az olcsóbb meg nem?
2013. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Èn is Epiphont ajánlom nekem ia az van 49.000ft vettem nagOn elègedett vagyok vele
2013. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Aktív ne kötözködj! Sokat tudsz, jó meglátásaid vannak,de azért nincs nálad a szentgrál. 70e Epi sem jobb, mint az 50e. Ennyiért nem lehet olyan gitárt venni, amit egy életen át szívesen pengetsz. Bizonyára a Gibson nem fogja preferálni, hogy 50-70 ezres kategóriában olyan hangszereket lehessen venni, mint az anya márka belépő szintű modell. Megalkuvásról beszéltünk, ami 50e. Ennyiért nincs Epi, Te is tudod.
2013. ápr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésből mondtam.

Itt van ez:

[link]


38900 Ft és azon kívül, hogy a test hárs és nem mahagóni,meg az elektronikája egyszerűbb (ami szerintem inkább előny, sose éreztem szükségét két külön hangszínnek) ugyanazt tudja, mint ez:

[link]

Ez meg 59900 Ft.


Szerintem ha a rákölthető pénz korlátos, vállalható kategória mindkettő és bár nyilván a drágább közelebb lesz valamivel az eredeti Les Paul hangzáshoz, de nem hiszem, hogy az olcsóbb ne lenne elfogadható. Utánanézve külföldi értékelésekben egyáltalán nem szerepelt rosszul.


Itt most nyilván nem arról van szó, hogy egész életre szólóan kedvenc gitárt vegyen valaki, az aligha ez a nagyságrend.

2013. ápr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!