Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerződés az én nevemben...

81Krisztina kérdése:

Szerződés az én nevemben aláírás nélkül, apukámtól így "csaltak"? ki pénzt. Jogilag megtámadható? A pénz amit kifizetett apu foglalóként van feltüntetve, de erre a figyelmét nem hívták fel. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Perelhettek mindketten. A szerződés jogilag semmis, az eredeti állapotot kell visszaállítani.
2013. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felháborító miket nem csinálnak idős emberekkel. Annyi gerinc nem volt az emberben, hogy akkor jöjjön vissza mikor itthon vagyok. 1,5 órát tömte apu fejét hogy milyen jó az ő ajánlata stb. de rögtön szerződést kellett írni? már ez gyanús, hogy nem árajánlatot hagy itt, vagy nem jön vissza máskor... és fel sem világosítja apukámat hogy ezt a pénzt akár bukhatja is ha mégsem kérjük az óriási szolgáltatásukat..
2013. ápr. 3. 23:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi volt a konkrét eset, de ha már meg is kapták a pénzt, valószínűleg ők is eltűnnek örökre, viszont ha még nem, akkor azonnal rendőrség. A csalók mindenképp fognak fenyegetőzni ugyanúgy perrel és hogy semmi esélyed ellenük, de le kell sz-- őket.


Ráadásul ha a te nevedben írtak szerződést, az már az okirathamisítást is felveti, aminek a tétele 2 évig terjedő bünti.

2013. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!