Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nekrofíliás emberekről...

A nekrofíliás emberekről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy a nekrofíliás személyek tartanak az élő emberekkel való párkapcsolattól, barátságtól...stb!

Állítólag utálják, ha valaki nyavalyog, panaszkodik!

Talán félnek a gondoktól.... egyéb mástól?!

Véleményem szerint elmebetegek! Olvastam angolul egy oldalt, ahol pár ilyen személy beszélgetett! Azt írták, hogy halottal jobb, mert az nem kér, nem nyavalyog, nem panaszkodik...!

Szerintetek? Mit gondoltok erről?



2013. ápr. 4. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Dunába lőném az ilyen embereket, ez hullagyalázás!!
2013. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt én is így gondolom! Arról nem is beszélve, hogy mit csinálnak! Az összeset ki kellene.... !!!!

A sírkihantolásról pedig nem is beszélve... na meg a többiről!

2013. ápr. 4. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A nekrofília az egy betegség. Sokszor nem tehetnek róla hogy azok. Persze nem haverkodnák velük, de ez olyan mintha egy értelmi sérültet vagy egy nagyothallót vagy némát szidnál. Olyan szólod le amiről nem tehet.

Igen elmebetegek és nem gyógyítható. Nem feltétlenül önszántukból azok. Akik mégis választják azok meg... Na azokat kellene villamos székbe ültetni.

2013. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A betegséget, azt persze elfogadom! Ez rendben van!

De azok, akik direkt, élvezetből teszik.... én rájuk vagyok kíváncsi! Róluk, mi a vélemény!

Olvastam az egyik 1900-as évekbeli eseményről, ahol Halottasházban élvezetből tették! Ők rájuk tényleg kellene villamosszék!

Akik tényleg betegek, arról meg.... nem mondok semmit.

De az igaz, hogy tényleg van ilyen, de az ezzel élő betegekkel is kellene valamit tenni.

2013. ápr. 4. 16:01
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt olvassátok el!

2013. ápr. 4. 16:35
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
most teljesen őszintén... ez miért is érdekel téged ennyire behatolóan kedves kérdező???
2013. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mert? Kimondottan miért baj, ha ilyet kérdezek? Érdeklődés és vélemény célja van a kiírt kérdésemnek!

A barátaim körében már beszéltünk az ilyen beteg.... emberekről, de elhatároztuk, hogy mások véleményét is szívesen elolvasnánk!

Kinek mi a határozott válasza erre! Nekem az, hogy undorító.

Részemről ennyi. Csupán kíváncsiság! A kérdésem miatt pedig nem tartozom magyarázattal.

2013. ápr. 5. 01:04
 8/8 sKillEr96 válasza:
53%

Kedves Kérdező, és mindenki, aki ide tévedt!


Az én nézőpontom az, hogy nekrofilekből is több fajta van, és személy szerint két kategóriára osztanám őket. Az első az, akik nem a sírokból kaparnak elő hullákat élvezetből, hanem mondjuk hullaházban, stb. ép, egész testtel akarnak nemi aktust létesíteni. Őket nem nézem le, mert hullagyalázás vagy sem, ezzel senkinek nem ártanak, és ahogy már elhangzott, ugyanolyan betegek, mint a némák/süketek. A másik csoport az, akiket én is lenézek és megvetek, a "sírásó" nekrofilok, vagyis akik nem egész testtel és/vagy oszlásban lévővel akarják... Na, az OLYAN, az már tényleg nem ember, de komolyan. Én mindenesetre az első kategóriásokat nem nézem le tetteik miatt. Sőt, ha ki lehet mondanom, ha eléggé be lennék rúgva, vagy csak valaki fizetne érte, egy maximum 2 napos hullával én is kipróbálnám. Most ezért meg lehet vetni, de ettől nem kezdek el hullaházba járni meg temetőbe, meg nem leszek sírásó vagy hasonlók. Szóval a nekrofilek is ugyanolyan emberek mint mi, amíg át nem lépnek egy bizonyos határt, ahogy azt fentebb leírtam, ezért többségüket nem nézem le, nem ítélem el, mivel, ahogy írtam, engem is rá lehetne ilyenre venni.

2013. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!