Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha lány...

Szerintetek ciki ha lány létemre olyasmi rajzfilmeket nézek mint pl. a Family Guy vagy a South Park?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2013. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
dehogy is, ezek jó rajzfilmek :)
2013. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért lenne ciki ?
2013. ápr. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem.15 vagyok és néha én is nézek meséket :D
2013. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
meséket..:) a familyguy meg a south park +18 karikás "mese":DD
2013. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért lenne ciki, mert az lány osztálytársaim a Vámpírnaplókról meg ilyesféle sorozatokról beszélgetnek én meg teljesen el vagyok veszve ilyenkor, de ha a fiúk felhoznak egy family guy részt én máris elröhögöm magam, mert egy csomó poén eszembe jut. Szóval nagyon fiúsnak érzem magam. (nem csak ebben egyébként)
2013. ápr. 5. 22:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Amúgy miért lenne gáz, én is teljesen ilyen vagyok, mesék helyett ugyan más sorozatokkal. Pl. a többi lány nekiáll a Gossip Girl-ről meg ilyesmiről dumálni, én meg állok ott csendben, azt se tudom mi az, de ha fiúk között vagyok, és szóba kerül az Odaát, a Walking Dead vagy az Arrow, órákig tudok beszélni velük erről.

Sem öltözködésben, sem zenei és filmes ízlésben nem vagyok olyan nagyom lányos, egyedül abban hogy azért megnézem Jensen Acklest meg Misha Collinst az Odaátban, mint jóó pasit:D

2013. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok és ez a kettő a kedvencem. Éreztem már így én is, de szerintem ha sorozatokról van szó, egyszerűen beszélgess olyanokkal akikkel tudsz is ilyesmiről. A fiúk szemszögéből meg szerintem pont az a jó, ha nem ilyen csajok által kedvelt sorozatokat nézel. Meg hát ha egyszer rohadt jók... :)))
2013. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jajj ez a vámpír izé. Fuj
2013. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nokedli007 válasza:
100%
Ugyan ez van :D 14 vok.Imádom a South Parkot, Family Guyt.Az osztályomba egy kíló smink a pofára a menő de én ezt magasról lesz*rom.Nálunk is volt olyan hogy a fiúk elkezdtek a Far Cry 3ról dimálni és én csatlakoutam és imádom a fröcsögős horrorokat.
2013. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!