Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellett volna...

Szerintetek mit kellett volna tennem, nagyon bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Ma futottam a buszra a gyerekkel a karomon szakadó esőben és elhagytam az okos telefonom. Fél óra múlva értem vissza, de már nem találtam. Akkor megkerestem a buszt, ott persze nem volt.

Bementem a telefon boltba, letiltattam a sim kártyát, akkor hívott anyám, h megtalálta valaki a telefont és vissza akárja adni. Én folyamatosan hívtam, de nem vette fel, rejtett számról hívta anyámat. Anyám kérdezte, hogyan érhetjük el, de nem mondta meg, később hiába hívtam A telefonom már nem csengett ki. Nagyon gyanús volt.

Egy buszmegállót adott meg, h ott vár. Odaértünk, ott állt és a telefont nyomkodta, szakadt az eső, busz bármikor jöhetett volna, megállni tilos, gyerek nem ért semmit 2 éves, hátul sirdogál, álmos.

Nem akarta odaadni, én meg kikaptam a kezéből, kérdi: nem jár érte semmi, én úgy meg voltam remélve, ideges voltam, beugrottam a kocsiba, A pasi jött felém, férjem nem hallott semmit, kiugrott, valamit ordított, pedig békés ember, azt hitte bántani akar. Utána vissza ült és elhajtottunk. Az ember szerintem ittas volt és kocsma szagú. Én meg ijedt, ideges. Aztán még ordított, meg beintett nekünk. Aztán felhivta újra anyámat, h milyen bunkók vagyunk, adhattunk volna egy kis pénzt, legalább a telefonálás költségére.

Ők mondták adja meg a számát és lerendezzük, de az csak szidott minket. Amúgy pénz sem volt nálam, később a férjem elment arra pénzel, kb 5 perc múlva, de már nem találta.

Kicsit lelkiismeretfurdalásom van. Olyan ideges voltam, meg a szakadó eső, buszmegálló, síró gyerek stb....


2013. ápr. 5. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:

nem voltál bunkó, csak ideges

én találtam egyszer egy telót, és eszembe se jutott, hogy várjak érte valamit. a csávó eljött érte a mhelyemre, én odaadtam, aztán köszönte szépne, akart pénzt adni, de mondtma, hogy ne már

2013. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
No, neked sem adnék vissza semmit!
2013. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az egész szituáció olyan volt mintha ködben lennék. Még azt nem értettem miért nem a telefonomról hívta anyámat. Egyébként egyszer én is találtam, meglett az illető, vissza adtam és kész.
2013. ápr. 5. 23:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Cuni már ez az ember sem azt ígérte anyámnak. Szerintem más körülmények közt adtam volna neki pénzt, de úgy féltem és tiszta ideg voltam, már az egész várost bejártam. És nem értettem miért nem veszi fel a telefont, miért nem adja meg a számát.
2013. ápr. 5. 23:49
 5/8 anonim válasza:

Még most is ideges lehetsz, néhol alig értettem mi a helyzet. :D Amúgy nehogy a lelkedre vett, ahogy írtad megtettetek mindent, talán még többet is annak érdekében hogy kiengeszteljétek, és az már az ő hibája ha ezt sem tudta elfogadni. Az hogy ideges voltál természetes, főleg hogy még a körülmények is rájátszottak.. Legalábbis nekem mint külső szemlélőként teljesen az jön le hogy felesleges ezen rágódni, még az ittas emberkének kéne hogy lelkiismeret furdalása legyen azok után, hogy hogyan reagálta le ezt az egészet..

Már az hogy ezen kattogsz bizonyítja hogy nem vagy "bunkó", úgyhogy csak vigyázz a telefonodra, örülj hogy ilyen védelmező férjed van, és aludj nyugodtan. ;)

2013. ápr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem adnám meg a saját számomat egy ismeretlennek.

Tény, hogy vette a fáradtságot, és találkozott veled, hogy visszaadja.

2013. ápr. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem meg az a bunkó,aki ezért pénzt vár el!!!!!Az egy dolog,ha te felajánlod!A mai világ már csak erről tud szólni?Kedves Cuni,te kérnél pénzt?nem feküdnél este nyugodtabban le,h cselekedtél vkivel vmi jót?
2013. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat.
2013. ápr. 6. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!