Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen büntetést kaphatok érte?

Milyen büntetést kaphatok érte?

Figyelt kérdés
Nagy értékű lopással vádolnak, xy felbérelt engem hogy menjek el egy helyre vasat pakolni, felpakoltuk társammal, elindultunk vele, jött szembe a rendőrség hogy elkaptak lopásért, bevittek, most gyanúsitanak, nagy értékű lopással, rám akarják bizonyítani hogy előtte is voltam ott.xy azóta se találjuk.
2013. ápr. 6. 16:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2 év letöltendőt simán rádvarrhatnak ezért.
2013. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rám fogják tudni bizonyítani mikor ott sem voltam előtte? mikor meg ott Voltam a Tulaj visszakapott mindent.
2013. ápr. 6. 16:10
 3/15 anonim ***** válasza:
Há' Gázsíí nagy szarban vagy!
2013. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hiába kapta vissza, attól ez még lopás volt.
2013. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az szerintem lényegtelen ebben az esetben, hogy ki kapott vissza mit, elakartad tulajdonítani, és ez meg is történt, csak elkaptak! De ha nem kapnak el, akkor viszed a vasat eladni haszonszerzés céljából! 2 év ezért jó esetben kinéz.
2013. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Itt már azt is rádvarrják amit nem is te követtél el! ki hiszi el majd neked, hogy az előző fuvart nem te bonyolítottad le??!
2013. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De engem felbereltek dolgozni..
2013. ápr. 6. 16:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Az mind1, a főbérlőnek legalább van esze, mert nem ő végzi a piszkos munkát, hanem te! És látom, ebben az estben is az van, hogy a felbérelő forma lelépett és röhög a markába, te meg szopsz mint a tokos borz! Veled végeztették el a piszos munkát, gondolom töredék pénzért! Itt te lebuktál, így te vállalod a felelősséget, és te viszed el a balhét, a főbérlő meg ül a bőr fotelében szivarral a kézben és jót röhög a markában rajtad!Ennyi...
2013. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor mindenki azt mondja hogy tuti a letöltendő?
2013. ápr. 6. 16:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Majd kiderül! Lehet 2 év felfüggesztett pénzbüntetéssel, és lehet 1-2 max letöltendő börtön is. Attól függ, hogy mit akarnak rád bizonyítani, mert ha az előző lopást is rád bizonyítják, akkor szerintem tuti letöltendő! Azért "nagy értékű" lopásnál nem szokott olyan elnéző lenni a bíró.
2013. ápr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!