Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy álmodtatok, és szó szerint. A valóságban megmaradtak azok a dolgok amik történtek veletek? .

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy megyek a folyóson szódáért, mert szomjas voltam. /nem, nem itt van a lényeg./ És elestem. Sötét volt nagyon, felálltam, de vissza estem. Utána ott elaludtam. És láttam magam, ahogy ott fekszek. Mikor felkeltem, nem törődtem vele, vissza aludtam. Másnak reggel, a bokámnál, a könyökömnél nagy fájdalmakat éreztem, pont ahogy álmomba. Megnéztem később, tiszta kék-zöld voltam. És 100% nem vertem be semmibe, mivel nagyon távol vannak az ágyam mellől a dolgok... Megkérdeztem a szüleimet, hogy tegnap nem hallottak-e valami zajt a folyóson, de azt mondták, hogy nem. És nem vagyok a legkisebb darab, biztos meghallották volna. És ők is meglepően nézték a foltokat. Valaki ha megtudná mondani miért volt ez, örülnék. És tényleg nem hazudok, nagyon érdekelne az ilyen miért van. Vagy csak nem vehették észre a szüleim mikor elesek?

#álom #álom lehetséges #tévednék?
2013. ápr. 6. 22:12
 1/4 anonim válasza:
ez félelmetes
2013. ápr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt már hasonló esetem!!!Am nem tudom mitől lehet!!
2013. ápr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utálooom! Velem is van ilyen. Az elmúlt 2 évben szinte mindig emlékszem az álmomra. És mindig megtörténik. Van hogy csakk annyi hogy állok a moszkvatéren es elmegy elöttem egy piros suzuki amiben egy szőke göndör nő ül és van hogy egy pél napomat megálmodom és PONTOSAN ÚGY LESSZ! Egyszer elmeséltem a barátnőmnek hogy mit hogy fog aznap csinálni és este sikítozva hívott hogy minden pontosan úgy volt ahogy mondtam! Ilyesztő de nagyon! Attól félek hogy megálmodok valamit ami rossz és nem szólok elég hamar z illetőnek.... Nagyon félelmetes és hátborzongató! A szüleim nem iszik el. Azt mondják csak dejavűm van de NEM!!!
2013. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő: Igen, az is kissé érdekes. De engem az érdekel, hogy mi lehetett ez, hogy az álmom "jelei" meglátszódtak a testemen. És ne írja senki, hogy leestem az ágyamról, mert nem a földön ébredtem! És kissé érdekes dolognak tartom. És tényleg, olyan valósághű volt ez az álmom... És, hogy reggel ott voltak a foltok... Jó, jöhetnek azok a kommentek is, hogy hülyeség, satöbbi. De engem érdekel, hogy-hogy történhetett meg ez.
2013. ápr. 11. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!