Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejön az, hogyha...

Fiúk, nektek bejön az, hogyha egy lány küzdősportot űz? Pl. : kick-box, MMA. Stb. Tehát elég agresszív sportokat?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2009. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lécci kifejtenéd jobban? hogy miért nem?
2009. szept. 21. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is nőies és csinos marad, akkor nyugodtan, még támogatom is benne.
2009. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nőies is, de komolyan veszi a dogokat, nem úgy mint az egyik ismerősőm, csak azért jár judóra, hogy ne mondják rá, hogy lusta...stb. akkor igen, mondjuk nem tudom, én kung fu-zom és elverne... na az gáz lenne...:)
2009. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:)
2009. szept. 21. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, volt olyan barátnőm aki bjj-zett és pusztán a combjai szorításával/ kulcsolásával le tudott kopogtatni.
2009. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Nekem tetszik :). Pont azért, mert ezzel egyben kifejezi a lány, hogy ő is értékes, egyenrangú fél a társadalomban, és meri vállalni önmagát (ha kell megvédi magát, ami a mai világban nagyon fontos).

F/26

2010. jan. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ. Ha mondjuk boxolna, MMA-zna, testépítene, az biztos nem tetszene. Nem szép, ha túl izmos, túl erős, nem nőies stb. De ha mondjuk olyan sportot űzne, ami csak kicsit szálkásítja, erősíti az izmait, de nem veszti el tőle a nőiességét, akkor jó. Mondjuk, ha jitsu-t, aikido-t, tae-kwon-do-t vagy önvédelmet tanulna, űzne, az nekem bejönne. Pl. külön tetszene, ha a barátnőmtől tanulhatnék meg pár technikát, fogást és nem kéne annyira félteni, mert jobban meg tudná magát védeni. Sőt, játéknak sem lenne rossz egy kicsit vagány lánnyal küzdeni, birkózni, persze csak játék, gyakorlás szintjén. De versenyszerűen (magas szinten) öklöző, MMA-zó lány biztos nem kéne. Ökölvívás nekem amúgy sem szimpi. De ha nem olyan magas szinten versenyez mondjuk kick-box-ban, az még talán beleférne, de inkább az önvédelmibb jellegű, "lágyabb", gyorsaságot és spec. technikát igénylő sportok jobban illenek egy lányhoz.
2010. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!