Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Primus rövid-cigipapír és a...

A Primus rövid-cigipapír és a Primus 40gr-os dohány jó párosítás?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első tekert cigim, és szeretném tudni hogy jobb-e mint a hüvelyes, illetve a papír márkája és a dohány márkája felér-e egy minőségi cigivel, vagy is legalább nem rossz az íze, különlegesebb-e, és hogy erős a primus dohány 40grammos kiszerelése? vagy másikat kéne vennem, de legfeljebb 1000 Ft-t költenék rá, kijön-e belőle?

Bocs a sok kérdésért, nem muszáj mindegyikre válaszolni, de annak jobban örülnék :) :P

És tisztában vagyok a dohányzás következményeivel, a tüdőm lerohad, megszűnik a tiszta gondolkozás módom, és meghalok.

Én viszont csak ezt a féle módszer kipróbálom, a 40 Grammot eltolom haverokkal, és volt nincs cigi ...

Muszáj lesz úgy is abbahagynom, csak azért kell most, hogy újat próbáljak, és mert eléggé stresszes időszakomban vagyok, már majdnem öngyilkos is lettem de ezt inkább hagyjuk, csak nem akarok olyan választ hogy ne cigizz ... úgy is abba fogom hagyni, amint elfogyott, persze ezzel senki sem ért egyet, de ha magamban eldöntöm, hogy milyen dolgokat művel velem ez a drog, akkor elég undorodni tőle, na meg 40 gramm, és annál kicsit kevesebb, ennyi rittyó megy majd a tüdőmbe, igen belegondoltam, na remélem túlélem, az kérdéstől eltérő válaszokat nem kérek! ... köszönöm.



2013. ápr. 8. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem bármilyen pipadohány erősebb volt a sima cigaretta dohánynál. Meg lehet szokni persze, meg a szükség nagy úr, de nekem most leginkább a Symphonia kék jön be, sokkal lágyabb az íze, mint a többinek. Eddig Sophie-t szívtam, de a Symphonia után erős az is. Cigaretta papírból a 200 db-os kék Club-ot szoktam venni, én nem vettem észre különbséget a drágább hüvelyekhez képest. Persze abból is lehetne 100 db-ost venni. Így szoktam 1040.- Ft-ot fizetni vásárláskor.
2013. ápr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, most megnyugodtam, akkor tuti kijön 1000 Forintból :D
2013. ápr. 8. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!