Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Victorinox svájci bicska...

Victorinox svájci bicska penge tud rozsdásodni?

Figyelt kérdés
Van valaki itt akinek megrozsdásodott (kicsit is)?
2013. ápr. 9. 13:31
 1/2 scoobyhun ***** válasza:
Tud rozsdásodni, csak nehezen.Apámnak volt egy Victorinox-bicskája 20 évig használta is, utána egy kis rozsdafolt jelent meg a pengén, ami alig észrevehető.
2013. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A victorinoxra élettartam garancia van. Ha megrozsdásodott vidd be pesten a victorinoxhoz ingyen cserélik a pengét.


Az enyém 20 éves. Azért 20 év alatt kapott mindent. Leadtam javításra a következő hibákkal:

Repedt burkolat. Azt mondták ez 2800Ft, mert a műanyag alkatrészekre csak 1 év a garancia

A sörnyitó és a konzervbontó csavarhúzója el volt csorbulva

A dugóhúzó el volt hajolva.

A toll hiányzott, a kis mini csavarhúzó el volt repedve.


Most kaptam vissza kb 1 órája. Végül nem javították hanem kaptam egy teljesen újat 1500Ft-ért. Minden kiegészítővel együtt. csipesz, kis csavarhúzó, fogvájó, toll, gombostű. A bicska egyébként 9000Ft-ba kerül, de abban nincs kis csavarhúzó és toll sem.


[link]


Ez a Victorinox és a minőség.

2013. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!